Nowy, ekonomiczny oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H od JBTS

Podziel się:
Nowość w ofercie firmy JBTS - Xiaomi Mi Air Purifier 2H - skutecznie walczy z zanieczyszczeniami, alergenami i kurzem, przy okazji idealnie wpasowując się w wystrój każdego pomieszczenia smukłym oraz nowoczesnym designem.

Fot. JBTSFot. JBTS
Mi Air Purifier 2H dostępny w ofercie JBTS, oficjalnego dystrybutora rozwiązań ekosystemowych Xiaomi w Polsce, to oczyszczacz powietrza gwarantujący dużą wydajność, widoczne działanie oraz nieskazitelny design.

Powiew zaawansowanej technologii

Xiaomi Mi Air Purifier 2H został wyposażony w szereg czujników monitorujących w czasie rzeczywistym jakość powietrza. Urządzenie posiada niezwykle wydajny, 3-warstwowy filtr w formie walca 360°, który jest połączeniem filtra wstępnego, HEPA oraz węglowego. Filtr wstępny to gęsta siatka wykonana z materiału PET, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia typu sierść. Filtr HEPA znany jest z dużej dokładności w pochłanianiu zanieczyszczeń powietrza, natomiast filtr węglowy składa się aż z 330 gramów węgla aktywnego. Dzięki temu oczyszczacz jest w stanie usunąć z powietrza wyjątkowo szkodliwe cząstki PM2.5 oraz inne zanieczyszczenia o wielkości nawet 0,3 mikrona.

Zaawansowana technologia wykorzystywana przez urządzenie umożliwia także szybką neutralizację nieprzyjemnych zapachów. Filtr z włókna węglowego jest w stanie całkowicie usunąć z powietrza formaldehydy, benzynę, amoniak i inne niebezpieczne substancje. Dodatkowo oczyszczacz całkowicie niweluje zapach odpadów czy środków czystości. Dzięki specjalnej budowie urządzenia jest on w stanie oczyścić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 38 m2 zaledwie w ciągu 10 minut.

Fot. JBTSFot. JBTS

Inteligentny dom = zdrowe powietrze

Dostępny w ofercie JBTS oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2H został także wyposażony w moduł WiFi i funkcje smart, dzięki czemu obsługa urządzenia może odbywać się nie tylko manualnie, ale również z poziomu smartfonów z Androidem oraz iOS. Do obsługi mobilnej wymagana jest aplikacja MI Home dostępna w języku polskim. Dzięki niej możliwe jest sterowanie urządzeniem nawet wtedy, gdy znajdujemy się poza domem - w każdej chwili możemy sprawdzić jakość powietrza, poziom wilgotności oraz temperaturę, a także ustawić pracę urządzenia tak, by po powrocie do domu przywitało nas oczyszczone już powietrze. Oczyszczacz z posiada także cichy tryb nocny. Dzięki odpowiedniej budowie wentylatorów - głośność pracy oczyszczacza w trybie standardowym wynosi zaledwie 33 dB, co odpowiada głośności dwóch szepcących do siebie ludzi.

Ekonomiczne rozwiązanie

Stworzeniu Mi Air Purifier 2H przyświecał jeden cel – zaoferowanie klientom produktu o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Produkt został wyceniony na zaledwie 499 zł, co oznacza, że jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Oczyszczacz przygotowano także z myślą o efektywnej, a jednocześnie nieobciążającej budżetu użytkowników pracy. W standardowym trybie oczyszczania urządzenie zużywa zaledwie 4,8W mocy, więc można z niego korzystać bez obawy przez dużymi rachunkami.
REKLAMA:

- Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, dostępny w naszej ofercie oczyszczacz Mi Air Purifier 2H marki Xiaomi świetnie sobie poradzi z powietrzem zanieczyszczonym m.in. cząsteczkami smogu, ale również rozprawi się z używanymi na co dzień aerozolami takimi jak lakier do włosów czy spray do czyszczenia powierzchni. Dodając do tego bardzo konkurencyjną cenę, producentowi udało się stworzyć produkt ekonomiczny i wielofunkcyjny. - mówi Jakub Tomasiczek, Dyrektor Generalny firmy JBTS.

Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2H z oferty JBTS to rozwiązanie ekonomiczne, wydajne i bardzo eleganckie. Skuteczność działania zamknięta w produkcie o niewielkich wymiarach sprawia, że oczyszczacz będzie wywiązywał się ze swoich zadań, nie zakłócając codziennego życia mieszkańców.

Informacje o produkcie:
Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2H
Producent: Xiaomi,
Dystrybutor: JBTS,
Cena: 499 zł.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: JBTS
#instalacje #w wewnatrz_bud #do oczyszczanie #filtr #produkty #Instalacje - pozostałe

Więcej tematów: