DR Smart coraz bardziej popularny wśród instalatorów w Europie

Podziel się:
Twój klient ma problem z klimatyzacją? Midea wychodząc temu naprzeciw stworzyła unikalny produkt dla instalatorów, którzy cenią sobie czas i sprawne działanie. DR Smart to interfejs, który w mgnieniu oka zdiagnozuje awarię, usterki i błędy urządzeń.

Fot. DR SmartFot. DR Smart
DR Smart jest coraz bardziej popularnym narzędziem wśród instalatorów w całej Europie. W łatwy i szybki sposób umożliwia odczyt parametrów pracy urządzeń, a także ich diagnostykę i naprawę. Dzięki jego rozbudowanym możliwościom poszczególne podzespoły jednostek zewnętrznych mogą zostać wysterowane manualnie. Jest on kompatybilny z urządzeniami Midea serii: Home, Multi oraz Business.

Fot. DR SmartFot. DR Smart- Interfejs charakteryzuje się wieloma funkcjami. Proste podłączenie pozwoli odczytać parametry pracy systemu, wysterować manualnie sprężarkę, wentylator i elektroniczny zawór rozprężany. Produkt ten ma też rozszerzoną listę kodów błędów. Te możliwości sprawiają, że jego popularność w Europie systematycznie wzrasta - Jest to produkt, który wypełnia nisze urządzeń przeznaczonych do szybkiej, bezproblemowej i trafnej diagnostyki. DR Smart dla instalatorów to narzędzie, które w bardzo prosty sposób pomaga im obniżyć zarówno koszty, jak i czas poświęcony na diagnozowanie usterek wszelkich urządzeń produkcji Midea. Dystrybutorzy Midea na rynku europejskim wyrazili bardzo dużą chęć posiadania tego typu rozwiązania – mówi Michał Stawiarski, menadżer produktu w firmie Zymetric Sp. z o.o. - Generalny Przedstawiciel Marki Midea w Polsce.
REKLAMA:

Diagnostyka Dr Smarta obejmuje wiele możliwości. Dzięki temu rozwiązaniu można sprawdzić aktualną częstotliwość pracy sprężarki i zaprogramować docelową. Ekran wyświetla też temperaturę powietrza z jednostki wewnętrznej, temperaturę na wymienniku jednostki wewnętrznej i zewnętrznej oraz temperaturę zewnętrzną, tłoczenia i powrotu gazu do jednostki zewnętrznej.

Dr Smart z łatwością wskaże prąd pracy urządzania (AC), napięcie zasilania DC jednostki zewnętrznej (wejście na moduł IPM), największą wartość napięcia zasilania AC (zasilanie na mostek prostowniczy), nastawioną temperaturę, obciążenie jednostki zewnętrznej. Zdiagnozuje też błąd jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, prędkość wentylatora jednostki zewnętrznej, otwarcie EEV (Elektroniczny zawór rozprężny), tryb pracy, tryb pracy jednostki wewnętrznej, status błędu jednostki zewnętrznej, czy status błędu sprężarki.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: DR Smart
#czytelnia #instalacje #klimatyzacja #Wentylacja i klimatyzacja

Więcej tematów: