Nowe, wydajne generatory prądu firmy Kärcher dla profesjonalnych użytkowników

Podziel się:
Kärcher w swojej wiosennej ofercie „Professional na wiosnę w kolorze” oferuje dwa modele wydajnych spalinowych generatorów , które umożliwiają pracę urządzeń wysokociśnieniowych zasilanych elektrycznie, jak i innych maszyn uzależnionych od sieci elektrycznej. Przy zakupie jednego z nich klient otrzymuje voucher o wartości 500 zł na dalsze zakupy produktów niemieckiej marki. Urządzenia te swoje zastosowania znajdują się na placach budowy, w rolnictwie lub w sektorze komunalnym. Zasilane benzyną generatory PGG 6/1 i PGG 8/3 zapewniają ciągłą moc 5 i 7 kilowatów. Zaletami są duże zbiorniki paliwa umożliwiające długi czas pracy, bardzo solidna konstrukcja oraz prosta, bezpieczna obsługa. Dzięki nim możesz pracować całkowicie autonomicznie nie martwiąc się o to, czy w danym miejscu jest dostępność zasilania.

Fot. KärcherFot. Kärcher
Energia elektryczna jest wytwarzana przez 4-suwowe silniki benzynowe. Poziomy emisji spalin są niższe od normy emisji spalin STAGE V – unijnej regulacji obowiązującej od 2019. Każdy generator posiada dwa gniazda 230 V i jedno wyjście 12 V prądu stałego. Mocniejszy model PGG 8/3, jako generator trójfazowy, zapewnia, oprócz napięcia 230 V, napięcie robocze 400 V do zasilania maszyn, które potrzebują prądu trójfazowego. Podczas pracy, umieszczony z boku urządzenia wyświetlacz LCD dostarcza informacji za pomocą kluczowych danych, takich jak moc i czas pracy. Zabezpieczenie przed przeciążeniem i niskim poziomem oleju oraz osłona gniazdka zapobiegają uszkodzeniom. Technologia AVR (Automatic Voltage Regulation) utrzymuje napięcie na stałym poziomie w jednym paśmie, dzięki czemu można zasilać urządzenia wrażliwe na spadki napięcia.

Fot. KärcherFot. Kärcher
Cała konstrukcja generatora umieszczona jest w stabilnej ramie z rur stalowych, która chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i ułatwia transport, np. na haku dźwigowym. Dzięki dużym kołom z odpornymi na przebicie oponami i składanemu uchwytowi do pchania maszyny można również łatwo manewrować, co jest nie do przecenienia na placach budowy czy w zastosowaniach w rolnictwie.

Fot. KärcherFot. Kärcher
Zbiornik montowany od góry można łatwo napełniać. Zbiornik paliwa o pojemności 25 litrów pozwala na aż do 12 godzin ciągłej pracy.
REKLAMA:

Generatory prądu zapewniają w pełni autonomiczną pracę, tam gdzie tego potrzebujesz.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kärcher
#maszyny #karcher #produkty #Maszyny i narzędzia - tematy pozostałe

Więcej tematów: