<

Odkurzacze przemysłowe Kärcher – niezbędne dla płynnej produkcji

Szlifowanie, polerowanie, spawanie, obróbki CNC nie obędą się bez pyłu czy metalowych wiórów. Regularne usuwanie powstających w wyniku pracy zanieczyszczenia jest kluczowe, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom oraz odpowiednie zabezpieczenie maszyn. Nawet najlepsze urządzenia wielofunkcyjne...

Więcej...

Kärcher wsparł czyszczenie ostatniego budynku zaprojektowanego przez twórcę Bauhausu - Waltera Gropiusa

Czyszczenie huty szkła, tak zwanej "Szklanej Katedry" w Ambergu

Więcej...

Nowe, wydajne generatory prądu firmy Kärcher dla profesjonalnych użytkowników

Kärcher w swojej wiosennej ofercie „Professional na wiosnę w kolorze” oferuje dwa modele wydajnych spalinowych generatorów , które umożliwiają pracę urządzeń wysokociśnieniowych zasilanych elektrycznie, jak i innych maszyn uzależnionych od sieci elektrycznej...

Więcej...

Już po raz ósmy 11. edycję Dakaru wspiera Kärcher

Najlepsi na świecie kierowcy mierzą się w tym roku z wyjątkowo wymagającą trasą zlokalizowaną w całości w Peru.

Więcej...

Akcja Kärcher „Czysta przestrzeń – wspólna sprawa”

Głównym celem akcji było zwrócenie uwagi na to, w jaki sposób można w nowoczesny i świadomy sposób kształtować przestrzeń miejską, tak, by była ona bezpieczna, przyjazna i sprzyjała zdrowiu mieszkańców.

Więcej...

Jak i czym czyści powierzchnie w magazynach i firmach logistycznych?

Duże powierzchnie, takie jak hale magazynowe wymagają sumiennego sprzątania, liczy się tempo prac i zachowanie odpowiedniego standardu. Nie mniej ważne, by koszty tych prac były jak najniższe. Najlepszym rozwiązaniem są więc urządzenia czyszczące, które zautomatyzują proces czyszczenia.

Więcej...

„We are the Champions” - Kärcher Polska znów najlepsza na świecie

Kärcher Sp z.o.o, bo tak brzmi pełna nazwa polskiego przedstawicielstwa niemieckiego giganta, ma w 2018 roku liczne powody do świętowania. Przede wszystkim w tym roku mija 25 lat istnienia firmy na polskim rynku, a ten jubileuszowy rok przyniósł już firmie liczne nagrody m.in: Diamenty...

Więcej...

Kärcher wyczyścił zabytkowe rzeźby w gotyckim opactwie w Stuttgarcie

Hospitalkirche to piękny, średniowieczny kościół znajdujący się w stolicy Badenii – Wittenbergi – Stuttgarcie. Obiekt został poddany gruntownej renowacji, której elementem było oczyszczenie znajdujących się wewnątrz kamiennych rzeźb.

Więcej...

Zmywalne graffiti ozdobiło ścianę w porcie rybackim we francuskim Sète

Niemiecki artysta Klaus Dauven we współpracy z firmą Kärcher stworzył unikatowe dzieło. Na ścianie znajdującej się w porcie w malowniczym leżącym na południu Francji miasteczku Sète powstało zmywalne graffiti.

Więcej...

Czyszczenie wież kościoła w Wiedniu z Kärcher

Kościół Wotywny to jedna z pereł wiedeńskiej architektury. Ta neogotycka świątynia powstała w latach 1855-1879 na polecenie arcyksięcia Maksymiliana i miała upamiętnić ocalenie cesarza Franciszka Józefa, na którego dokonano nieudanego zamachu.

Więcej...
Loading...