Bezpieczny wpust do odwodnień dzięki systemowi Lock&Lift

Podziel się:
W codziennym życiu dosyć szeroko stosowane są wpusty, które pomagają w odwadnianiu naszych przestrzeni i pomieszczeń. Łazienki bez barier, piwnice, podwórka czy obszary publiczne to tylko niektóre przykłady zastosowań. Bezpieczne zamykanie pokryw wpustów w tych miejscach jest niewątpliwie kluczową kwestią.

Bezpieczny wpust do odwodnień dzięki systemowi Lock&LiftBezpieczny wpust do odwodnień dzięki systemowi Lock&Lift
Fot. KesselFot. KesselBezpieczny wpust do odwodnień dzięki systemowi Lock&Lift
Odwodnienia ułatwiają znacznie codziennie życie, ale jednocześnie wszyscy chcemy zapewnić domownikom bezpieczeństwo - zamknięte pokrywy wpustów to jeden z istotnych przejawów. Z kolei w przestrzeniach otwartych pozwolą one również chronić obiekt przed wandalizmem. Wpust jest zabezpieczony przed otwarciem go przez dzieci, a w przypadku obiektów ogólnodostępnych przed kradzieżą kratki.

Fot. KesselFot. Kessel
Dzięki innowacyjnemu systemowi blokowania Lock&Lift firma KESSEL zapewnia nie tylko niezbędne bezpieczeństwo, ale także umożliwia szybkie i higieniczne czyszczenie wszystkich punktów odpływowych. Komfort przy czyszczeniu i konserwacji w systemie Lock&Lift upraszcza zamykanie i zdejmowanie pokrywy wpustu do jednego ruchu ręką i umożliwia w ten sposób uzyskanie znacznych oszczędności czasowych.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kessel
#instalacje #woda #produkty #Instalacje wodne

Więcej tematów: