Świąteczne spotkanie online z firmą KESSEL

Podziel się:
Nietypowy rok 2020 również kończymy inaczej niż zwykle – zapraszamy na relację live ze spotkania świątecznego firmy KESSEL, która odbędzie się 17.12 o godz. 11.00 na kanale filmowym KESSEL YouTube.

Fot. KesselFot. Kessel
Dla klientów i partnerów firmy KESSEL będzie to możliwość „spotkania się” online z przedstawicielami firmy. A dla innych zainteresowanych to szansa na poznanie marki KESSEL.

Ciekawe zestawienia, podsumowania i plany na rok 2021, nie zabraknie oczywiście również życzeń i motywów świątecznych, a wszystko w różnorodnej, nowoczesnej scenerii siedziby firmy – po prostu trzeba to zobaczyć.
REKLAMA:

Kończy się wymagający i zmienny rok 2020. Firma Kessel zawsze na pierwszym miejscu stawia właściwy kontakt i współpracę z klientami i partnerami. Niestety sytuacja pandemiczna nie pozwala na spotkanie się twarzą w twarz, więc przygotowaliśmy wersję online.

17 grudnia spotkajmy się o godz. 11.00 na kanale filmowym KESSEL YouTube:


Firma Kessel prosi o włączenie przypomnienia o wydarzeniu i przygotowanie pytań, na które odpowie na czacie. W dynamiczny sposób oraz z poczuciem humoru, podsumujemy kluczowe wydarzenia mijającego roku w poszczególnych obszarach naszych działań i będąc obecnym w różnych częściach zakładu.

Przedstawiciele firmy Kessel opowiedzą o planach na rok 2021, nowościach, ciekawych akcjach sprzedażowych. Na co dzień lider w branży HVC (branża inżynierii sanitarnej) wykorzystuje nowoczesne technologie do codziennej współpracy i szkoleń w formie zdalnej, a teraz firma Kessel zachęca do uczestnictwa w transmisji online. Nie może zabraknąć tam również Ciebie!
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kessel
#wiadomości #instalacje

Więcej tematów: