Odzież robocza - "MUST HAVE" współczesnej firmy.

Podziel się:

Wybór odpowiedniej odzieży roboczej nie należy do najłatwiejszych. Ubrania robocze mają za zadanie zabezpieczać pracownika przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych lub tych panujących w miejscu pracy.


Fot. Alter GrafFot. Alter Graf
W ofercie hurtowni odzieżowej altergraf.pl znajdą Państwo odzież roboczą, która wyróżnia się trwałością i wszechstronnym zastosowaniem. Polecane wyroby są zgodne z odpowiednimi normami i dyrektywami europejskimi, określającymi przez wymagania BHP. Proponujemy praktyczne i funkcjonalne ubrania znanych na całym świecie marek, takich jak np. Uneek, Gildan czy Russel, które będą służyć Państwu przez długi czas. Bogaty wybór spodni, kurtek, bluz, koszulek i kamizelek dostępnych w wielu fasonach i wariantach kolorystycznych zapewni Państwa pracownikom doskonale warunki pracy i świetną prezencję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Outdoorowe ubrania robocze z nadrukiem to gwarancja komfortu pracy w każdych warunkach

Wykonywanie obowiązków zawodowych nie zawsze odbywa się pod zadaszeniem. Praca na zewnątrz np. na placu budowy, drodze czy w terenie oznacza konieczność zadbania o komfort termiczny pracowników. W naszej hurtowni zaopatrzą się Państwo w odzież roboczą z logo firmy. W skład kolekcji wchodzą wysokiej jakości kurtki robocze, odzież typu softshell, bluzy robocze z polaru, a także bezrękawniki, chętnie stosowane ze względu na kieszenie wielofunkcyjne, które stanowią uzupełnienie ubrań, szczególnie podczas chłodniejszych dni. Ponieważ dbamy o kompleksowe wyposażenie pracowników, w asortymencie naszej firmy nie mogło zabraknąć takich elementów ubioru, jak spodnie robocze do pasa, wykonane z wytrzymałych i odpornych tkanin, dostępne są w różnych wzorach, rozmiarach i kolorach, które zapewniają wysoki komfort noszenia.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Alter Graf
#czytelnia #ochrona #Ochrona - tematy pozostałe

Więcej tematów: