Nowość: Roto Patio Inowa – innowacyjny system przesuwny teraz także do profili Rehau

Podziel się:
Roto Patio Inowa – okucie do odstawno-przesuwnych drzwi tarasowych zostało wybrane do nowego systemu profili PVC Rehau Synego Slide. Połączenie wykorzystuje najmocniejsze atuty rozwiązania, takie jak duża szczelność, bezpieczeństwo oraz lekka obsługa. Nowoczesny design: ukrycie technologii okuć w wąskich profilach i drobnych elementów ryglujących za osłonkami, jest dodatkowym atutem.

Fot. RotoFot. Roto
Fot. RotoFot. RotoInnowacyjny system przesuwny Roto Patio Inowa został doceniony przez kolejnego producenta profili PVC – firmę Rehau. Od stycznia 2021 roku dostępny jest z profilami PVC Synego Slide. Połączenie Roto Inowa i Rehau tworzy duży potencjał rynkowy dla konstrukcji, które przy głębokości zabudowy 80 mm mogą osiągać maksymalną szerokość 4 m i wysokość 2,6 m.

System okuć Roto Patio Inowa okazał się brakującym ogniwem wśród dostępnych na rynku rozwiązań przesuwnych. Wyróżnia go specjalny ruch skrzydła, który podczas zamykania dociska je w poprzek do profilu ościeżnicy. Uszczelki na całym obwodzie oraz aktywne punkty ryglowania, w tym na słupku, gwarantują wysoki poziom szczelności nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Mocną stroną, docenianą przez użytkowników jest prosta i lekka obsługa oraz atrakcyjny nowoczesny wygląd.
REKLAMA:

Fot. RotoFot. RotoKonstrukcja okuć Roto Patio Inowa umożliwia ich schowanie w smukłych profilach. Po zamknięciu skrzydła elementy ukryte w profilu Rehau są całkowicie niewidoczne od zewnątrz. Również w pozycji otwartej drzwi zachowują w pełni harmonijny wygląd, dzięki filigranowym elementom ryglującym na słupku z osłonkami. Dodatkowo, elementy okucia nie wystają w obszarze przejścia – co zwiększa bezpieczeństwo i podkreśla design.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Roto
#okna #w okno #okna i drzwi #roto #akcesoria #produkty #Automatyka do bram, okien i rolet

Więcej tematów: