Nowoczesna kuchnia dzięki rozwiązaniom marki GROHE

Podziel się:
Doskonały efekt dzięki detalom – wymiana baterii kuchennej jako prosty sposób na odmianę wnętrza. Komplementarne rozwiązania w kuchni - marka GROHE oferuje baterie i zlewozmywaki, które idealnie pasują do siebie pod względem formy i funkcji.

Fot. GroheFot. GroheDzisiaj to kuchnie są centrum nowoczesnych domów i mieszkań. Urbanizacja sprawiła, że popularność zyskały w ostatnich latach otwarte koncepcje mieszkalne, w których część dzienna, jadalnia i kuchnia łączą się w jedną przestrzeń – i tętnią życiem rodzinnym i towarzyskim. W ostatnim roku trend ten jeszcze przyspieszył i doprowadził do zmiany wymagań stawianych nowoczesnym kuchniom. Dziś kuchnia musi być wielofunkcyjną przestrzenią – miejscem nie tylko do gotowania, ale też pracy, a nawet kącikiem do odrabiania lekcji. Bardziej niż kiedykolwiek konsumenci chcą teraz wyposażyć swoje kuchnie sprytne rozwiązania, ułatwiające codzienne kuchenne zadania. Firma GROHE wychodzi naprzeciw tym zmianom i jako producent nowoczesnej armatury zapewnia kompletne rozwiązania do jednego z najbardziej ruchliwych miejsc w kuchni – obszaru 60 cm wokół zlewozmywaka.

Fot. GroheFot. Grohe

Nowa koncepcja baterii kuchennej – z szarego kąta do centrum wydarzeń

Optymalizacja kuchni nie musi oznaczać rewolucji. Konsumenci mogą osiągnąć wspaniały efekt za pomocą kilku prostych kroków. Weźmy na przykład baterię kuchenną – to jeden z najmniej docenianych elementów w kuchni. Często nie poświęca się jej szczególnej uwagi podczas planowania przestrzeni, a przecież jest jednym z najczęściej używanych urządzeń w tej ruchliwej przestrzeni. Nowa bateria kuchenna może jednak zmienić wiele względem wystroju i funkcjonalności. Firma GROHE zapewnia rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby konsumenta i ułatwiają codzienne zadania w kuchni. Ponadto wyróżniają się nowoczesnym i funkcjonalnym designem, zapewniając wygodę użytkowania armatury na najwyższym poziomie.
REKLAMA:

Baterie kuchenne GROHE SmartControl to wygodne rozwiązanie, które umożliwia intuicyjną obsługę bez konieczności użycia dłoni. Tradycyjną dźwignię zastąpiono bowiem wygodnym przyciskiem u wylotu wylewki. Można go obsługiwać z łatwością za pomocą łokcia lub nadgarstka. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się w tych sytuacjach, w których obie ręce są zajęte lub zabrudzone. "Konsumenci poszukują inteligentnych, intuicyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne czynności" - wyjaśnia Patrick Speck, Leader LIXIL Global Design EMENA. "Dzięki technologii SmartControl na nowo wymyśliliśmy baterię kuchenną, integrując inteligentny przycisk dla większego komfortu, higieny i przyjemności w wymagającej przestrzeni naszej kuchni".

Fot. GroheFot. Grohe

Komplementarne i spójne rozwiązania do kuchni – idealne połączenie dla harmonijnego projektu wnętrza

Konsumenci planujący wymianę tradycyjnej baterii kuchennej na GROHE SmartControl, mogą wybierać spośród trzech wariantów wzornictwa: GROHE Minta, GROHE Essence oraz GROHE w kształcie litery A. Dostępna jest również paleta aż dziesięciu modnych kolorów oraz dwa rodzaje powłok – błyszczące i szczotkowane. Projekt kuchni dopełnią także kompatybilne zlewozmywaki, które idealnie pasują do armatury pod względem formy i funkcji.

Odkryj więcej kuchennych historii na naszej nowej cyfrowej platformie doświadczeń GROHE X lub zanurz się w naszej kuchni 360°.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Grohe
#czytelnia #w kuchnia #baterie #wnetrza #grohe #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: