NOWOŚĆ! Welcome BLACK – profil prysznicowy TECEdrainprofile w kolorze czarnym

Podziel się:
W aranżacji wnętrz czerń to jedna z najbardziej popularnych barw ostatnich lat. I chociaż jako główny kolor wyposażenia może stanowić propozycję zbyt odważną, w roli eleganckiego, a zarazem funkcjonalnego detalu sprawdza się znakomicie. Przykładem są rozwiązania do wyposażenia łazienek, takie jak przyciski spłukujące czy armatura sanitarna, które teraz możemy zestawiać także z odwodnieniem prysznicowym w czarnym kolorze.

Fot. TECEFot. TECE
Czerń to barwa ponadczasowa, która od lat znajduje nowych zwolenników – także w obszarze aranżacji wnętrz. Kolor ten dedykowany jest osobom, które cenią wyrazistość, elegancję oraz klasykę. To właśnie z myślą o nich marka TECE poszerzyła ofertę odwodnień TECEdrainprofile o profil prysznicowy z powierzchnią PVD w czarnym wykończeniu. Oznacza to jeszcze większe możliwości wyboru, a także spójność pod względem kolorystycznym poszczególnych elementów wyposażenia łazienki.

Fot. TECEFot. TECEFot. TECEFot. TECE

Harmonijne połączenia

Po latach dużej popularności bieli, szarości i chromu, coraz chętniej sięgamy po odważne i wyraziste akcenty. Do nich możemy zaliczyć czarne detale, które nadają łazience elegancki i nieco tajemniczy charakter. Odpowiedzią na ten kierunek jest nowy profil prysznicowy od marki TECE.
REKLAMA:

Zachowując wszystkie zalety serii, TECEdrainprofile umożliwia dopasowanie odwodnienia do poszczególnych elementów wyposażenia łazienki, takich jak armatura, przycisk spłukujący czy akcesoria sanitarne. Jest czarny, a dzięki specjalnej powierzchni PVD charakteryzuje się wysoką jakością wizualną – pod względem połysku i walorów kolorystycznych. Co więcej – powłoka jest wyjątkowo odporna na zarysowania i potencjalne czynniki korozyjne.

Fot. TECEFot. TECE

Komfort od linijki

TECEdrainprofile to odpowiedź na wiele wyzwań aranżacyjnych i tych, które związane są z instalacją odwodnienia. Wykonany ze stali nierdzewnej odpływ może być montowany w płaszczyźnie płytek – na całej szerokości strefy prysznicowej – i dopasowany do wymaganej długości. Dokonuje się tego poprzez przycięcie profilu po obu stronach. Takie podejście pozwala spersonalizować strefę prysznicową, zintegrować odwodnienie z płaszczyzną posadzki i zadbać o estetykę wnętrza.

Czarny profil prysznicowy tworzy doskonałe połączenie z płytkami oraz innymi materiałami wykończeniowymi - bez względu na ich rodzaj, kształt, strukturę czy kolorystykę. Wyjątkowy efekt osiągniemy dzięki zestawieniu profilu z wielkoformatowymi kaflami i podłogą z kamienia naturalnego. Dzięki przemyślanej konstrukcji może być montowany zarówno na krawędzi strefy prysznicowej, jak i na środku pomieszczenia.

Fot. TECEFot. TECE

Podstawy funkcjonalności

TECEdrainprofile oferuje nie tylko walory wizualne. Jest również łatwy w montażu oraz komfortowy w użytkowaniu. Dzięki modułowości z łatwością skompletujemy poszczególne elementy systemu i zyskamy pewność, że będą ze sobą kompatybilne. TECEdrainprofile umożliwia także późniejsze wypoziomowanie profilu (we wszystkich kierunkach) i dopasowanie wysokości do różnych grubości płytek podłogowych. Tuleja uszczelniająca to gwarancja solidności i trwałości połączenia, z kolei kołnierz można zamontować w łatwy sposób poprzez „zakliknięcie” na kolanie odpływowym.

Odwodnienie TECEdrainprofile jest łatwe w czyszczeniu i w pielęgnacji – nie wymaga wyjmowania rusztu, jak w przypadku odpływów rynnowych. Z kolei wewnętrzne nachylenie profilu optymalizuje odprowadzanie wody i działanie samoczyszczące, ułatwiając tym samym utrzymanie higieny.

Oprócz wariantu w kolorze czarnym, serię TECEdrainprofile z powierzchnią PVD tworzą także profile w wykończeniu: złoto czerwone, optyczne i czarny chrom. Taka różnorodność pozwala zindywidualizować projekt łazienki oraz zadbać o spójność poszczególnych elementów wyposażenia.

Dostępne długości: 800, 900, 1000, 1200 mm.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: TECE
#wnetrza #tece #prysznic #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: