Austrotherm z tytułem Budowlanej Marki Roku 2021

Podziel się:
Austrotherm, czołowy producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa, został laureatem w prestiżowym rankingu Budowlana Marku Roku 2021. To już 10 zaszczytny tytuł dla firmy Austrotherm, producenta styropianu najwyższej jakości. Pomimo trudności związanych z pandemią, firma cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród fachowców.

W imieniu władz spółki nagrodę odebrał pan Sylwester Michalski. Fot. AustrothermW imieniu władz spółki nagrodę odebrał pan Sylwester Michalski. Fot. Austrotherm
Organizatorem XVII edycji plebiscytu Budowlana Marka Roku oraz Champion Roku jest ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. Ponad dwa i pół tysiąca firm wykonawczych z całej Polski wzięło udziału w badaniu, mającym na celu poznanie opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Fachowcy wskazują najczęściej używane przez nich marki w ciągu danego roku oraz te, które ich zdaniem odznaczają się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Są to marki, które polecają i do których są przywiązani. Nie da się również ukryć, że Polacy coraz częściej w wyborze produktów budowlanych sugerują się właśnie wskazaniami fachowców.
REKLAMA:

To dla nas ogromne wyróżnienie, móc znaleźć się już po raz dziesiąty, jubileuszowy w czołówce tego prestiżowego rankingu. Jest to również ważny sygnał dla całej załogi, że uczciwa i rzetelna praca oraz dbałość o najwyższą jakość produktów wpływa na doskonałą kondycję firmy w kolejnych latach. Dowodem na to jest silna i przede wszystkim stabilna pozycja firmy Austrotherm.Zawsze staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów i dostarczać im produkty najwyższej jakości, a budowa naszych relacji opiera się na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Fachowcy, którzy zaufali naszej marce wiedzą, że jest ona niezawodna i mimo wyższych cen warto stawiać na nasze produkty. Firmy wykonawcze, które nas polecają są gwarantem dobrej jakości w całym procesie termoizolacji. Wszystkim ambasadorom naszej marki bardzo serdecznie dziękuję. Dziękuję również wszystkim Pracownikom Austrotherm za pełen profesjonalizm na co dzień i wzorową obsługę klienta – mówi Anna Śpiewak, Prezes Zarządu Austrotherm.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Austrotherm
#wiadomości #izolacje #nagrody #austrotherm

Więcej tematów: