Budynki modułowe Algeco – energooszczędne zaplecze budowy

Podziel się:
W ostatnich miesiącach branża budowlana została mocno dotknięta przez gwałtownie rosnące ceny materiałów i usług. Cierpią na tym zarówno duże, jak i małe przedsiębiorstwa, gdyż każdy dzień niesie ze sobą potencjalne ryzyko kolejnych podwyżek, a znane powiedzenie „czas to pieniądz” stało się niezwykle aktualne.

budynki modułowe


Szczególnie ważne stało się teraz stosowanie takich rozwiązań, które można elastycznie dopasowywać do sytuacji, np. przenieść albo zmienić przeznaczenie. Na taką elastyczność pozwalają moduły kontenerowe Algeco. To sprawdzona technologia, która towarzyszy nowoczesnym placom budowy i pozwala tworzyć zaplecza socjalne przyjazne pracownikom. Ich atutem jest mobilność, energooszczędność i możliwość szybkiej adaptacji do praktycznie każdych warunków terenowych.


budynki modułowe
 

Kontenery budowlane i biurowe

Algeco to międzynarodowy producent kontenerów budowlanych. Dysponujemy funkcjonalnymi rozwiązaniami m.in. dla inwestycji budowlanych, a także wykorzystywanych w handlu i przemyśle.

Wykorzystywana przez nas technologia modułowa opiera się na wysokiej jakości produktach i sprawdzonych rozwiązaniach, dzięki którym tworzymy budynki modułowe dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. W ofercie znajdują się ekonomiczne, zestandaryzowane kontenery socjalne, jak również funkcjonalnie zaprojektowane, eleganckie modułowe biura sprzedaży. Osobną kategorią są np. mobilne placówki oświatowe czy kontenery eventowe dla imprez plenerowych.

firma Agleco biuro firmy
 

Szybka realizacja, przetestowane rozwiązania

Najczęściej kontenery modułowe są zamawiane przez przedstawicieli branży budowlanej i przemysłowej. Posiadamy 7 placówek w całej Polsce, dzięki którym możemy błyskawicznie zaaranżować potrzebną przestrzeń, praktycznie od ręki. Jeśli potrzebujesz szybkiej realizacji, spytaj o usługę Algeco Express. Znajdziesz w niej gotowe zestawy modułów, w tym kontenery socjalne, biura dla kierowników budowy, a także zaplecze sanitarne. Co ważne – oferujemy rozwiązania dla przestrzeni nieuzbrojonych, bez dostępu do kanalizacji, a także sieci elektrycznej.

Zamawiając kontenery modułowe, warto pomyśleć o wyposażeniu i późniejszym serwisowaniu. To ważne elementy, dzięki którym można sprawnie realizować kolejne etapy każdej inwestycji.

Korzystając z Serwisu 360º w ramach oferty Algeco, masz pewność, że wyposażenie kontenerów zostanie dostarczone na czas, zainstalowane z dbałością o każdy szczegół, a następnie profesjonalnie serwisowane. Z Serwisem 360º nie tracisz czasu na późniejsze doposażanie we własnym zakresie, a także oszczędzasz pieniądze na logistyce.

REKLAMA:

 

 

 

Budynki modułowe – energooszczędne i ekologiczne

Stawiamy na nowatorskie i energooszczędne rozwiązania. Wśród nowości w naszej ofercie znalazły się m.in. panele fotowoltaiczne i elektryczne panele grzewcze sterowane przez Wi-Fi, gotowe do zainstalowania na/w konstrukcjach modułowych. Dzięki nim nasi Klienci mogą maksymalnie obniżyć rachunki za energię elektryczną i pracować w wygodnych, ekologicznych przestrzeniach.

Firma Algeco realizuje strategię zrównoważonego rozwoju. Działając razem z nami, masz pewność, że Twoje projekty będą realizowane z najwyższą dbałością o standardy środowiskowe. Potwierdzeniem realizacji takiej polityki jest certyfikat ekologiczności Algeco, który otrzymuje każdy z naszych Partnerów.

Sprawdź budynki modułowe Algeco – modułowe kontenery socjalne oraz kontenery biurowe – które pozwolą bezpiecznie, szybko i sprawnie zrealizować Twoją inwestycję.

 

 

 

Budynki modułowe Algeco – energooszczędne zaplecze budowy


Sprawdź ofertę pod tym adresem, zadzwoń lub napisz:
Telefon: +48 539 019 636
Email: marketing.pl@algeco.com

 

 

REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#czytelnia #materiały konstrukcyjne #domy_modulowe #ściany

Więcej tematów: