„Hydro CIRCAL – niskoemisyjne aluminium” – zaproszenie na webinarium PLGBC

Podziel się:
Marka WICONA przesuwa granice zrównoważonego rozwoju. Dowodem są okna, drzwi i fasady marki, których cyrkularna produkcja opiera się na wykorzystaniu Hydro CIRCAL - gamie najwyższej jakości aluminium wyprodukowanego w co najmniej 75% z przetworzonego, poużytkowego złomu. Hydro CIRCAL ma jeden z najniższych na świecie śladów węglowych: 2,3 kg CO2 na kilogram aluminium, potwierdzony przez niezależną stronę trzecią i opatrzony Environmental Product Declaration (EPD).

Fot. WICONAFot. WICONA
Więcej o wykorzystaniu trwałych i nadających się do recyclingu materiałach o niskim śladzie węglowym, można dowiedzieć się w czasie webinarium: „Hydro CIRCAL – niskoemisyjne aluminium”, organizowanym przez @PLGBC Polish Green Building Council.

Webinarium odbędzie się 23 listopada o godzinie 10:00. Dyskusję moderować będzie Magdalena Wojtas. W roli eksperta wystąpi Cezary Gadomski, który odpowiada za maksymalizację sprzedaży poprzez realizację strategii sprzedażowej Grupy Hydro, a także zapewnienie płynnej i efektywnej obsługi wewnętrznego i zewnętrznego łańcucha dostaw produktów marki WICONA. Ponad to wspiera biura architektoniczne, architektów oraz konsultantów elewacji.
REKLAMA:

Zarejestruj się już teraz: Link do rejestracji: https://bit.ly/3fX5pc5
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: WICONA
#okna #wiadomości #okna i drzwi #konferencja #aluminium

Więcej tematów: