Nagrody Builder Awards dla BMI Polska!

Podziel się:
BMI Polska została uznana Budowlaną Firmą roku 2022, a prezes firmy Konrad Machula otrzymał tytuł Osobowości Branży 2022! Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 16 marca 2023 roku w Centrum Olimpijskim PKOl. Builder Awards to coroczna gala, która gromadzi w jednym miejscu przedstawicieli sektora budowlanego, nagradza liderów branży oraz wybitnych menedżerów.

Fot. BMI PolskaFot. BMI Polska
BMI Polska znalazła się w gronie laureatów XX edycji Builder Awards, które są niemalże Oscarami branży budowlanej, przyznawanymi podczas uroczystej Gali, której organizatorem jest Builder- ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu. Nagrody te są uznaniem pozycji rynkowej przedsiębiorstw, managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem, a w tym roku także docenieniem efektywności realizowanych strategii w sytuacji zarządzania kryzysowego.

Firma BMI Polska została wyróżniona za swoją innowacyjność, jakość usług oraz zaangażowanie w rozwój branży budowlanej w Polsce. Doceniono także efektywność strategii realizowanych przez BMI Polska w trudnym czasie pandemii. Prezes Konrad Machula został nagrodzony tytułem Osobowości Branży 2022 za skuteczne zarządzanie i konsekwentne budowanie potencjału BMI oraz wieloletnią, ponadprzeciętną aktywność biznesową w branży budowlanej.

- Ogromnie cieszę się z obydwu nagród-mówił w czasie spotkania Prezes BMI Polska, Dyrektor Regionu Północno-Wschodniego Grupy BMI Konrad Machula - Doceniam wyróżnienie Budowlanej Firmy Roku przyznawane firmom za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym. To wyjątkowe wyróżnienie dla nas, szczególnie za ten miniony rok, który był absolutnie nieprzewidywalnym i pełnym gospodarczych, branżowych i codziennych wyzwań. Grupa BMI powstała przez połączenie największych marek na świecie z branży pokryć dachowych: Monier Braas i Icopal. Dziś BMI Polska oferuje nie tylko rozwiązania hydroizolacyjne oraz kompletne systemy dachowe dla dachów płaskich i skośnych, ale wyznacza trendy i proponuje najnowocześniejsze rozwiązania na rynku. Dziękuję także za przyznany mi tytuł Osobowość Branży 2022, który jest wyróżnieniem mojego strategicznego doświadczenia w zarządzaniu i biznesowej intuicji. – dodał Konrad Machula, prezes BMI Polska. - Z takimi nagrodami możemy budować nowe horyzonty i proponować naszym klientom jeszcze lepsze produkty.
REKLAMA:

W tegorocznej, jubileuszowej XX edycji Builder Awards nagrody zostały przyznane przedstawicielom wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego, w tym inwestorom publicznym i prywatnym, deweloperom, architektom, projektantom, wykonawcom, producentom oraz firmom i organizacjom wspierającym branżę budowlaną oraz działającym na rzecz polskiego budownictwa, nauki i edukacji.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: BMI Polska
#wiadomości #dachy #dach #braas

Więcej tematów: