Jak zmienić zwykłe mieszkanie w dom marzeń? Zrealizuj swoją wizję od A do Z!

Podziel się:

Aby swoje cztery kąty zamienić w dom marzeń, wcale nie trzeba posiadać ogromnych zasobów finansowych. Dostępne na rynku rozwiązania pozwalają uzyskać dobrej jakości produkty w każdym przedziale finansowym. Dzięki temu wystrój wnętrza można zmienić diametralnie i to stosunkowo niewielkim kosztem.

Nieskazitelna łazienka w dobrej cenie

W obrębie Twojego zainteresowania są kafelki do łazienki? Klink.pl zapewnia perfekcyjny efekt aranżacyjny w dobrej cenie. Kafelki na podłodze są najlepszym sposobem na to, aby stworzyć wygodną i stylową łazienkę. Podłoga jest oczywistym fundamentem każdego pomieszczenia. To od jej jakości zależeć będzie komfort użytkowania. W szczególności dotyczy to łazienki, gdzie podłoga narażona jest na zalanie, działanie silnych detergentów czyszczących, wilgoć, ale także różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz trudne do usunięcia plamy. Podłoga w łazience powinna być także odporna na ścieranie, gdyż będzie to gwarantowało jej długą żywotność. Poza kwestiami technicznymi bardzo istotne są funkcje estetyczne kafelków oraz całej podłogi. Aby zmienić swoją łazienkę w wymarzoną przestrzeń do relaksu, warto wybrać kolory jasne, świeże, które rozświetlą całe wnętrze. Do jasnej podłogi pasować będą zarówno ciemne, jak i jasne meble. Najczęściej w łazienkach klasycznych polecane są jasne meble – tworzą idealną harmonię z resztą wnętrza. Natomiast w nowoczesnym stylu, industrialnym lub rustykalnym, często komponuje się ze sobą jasną podłogę oraz ciemne meble. Bardzo ciekawym wyborem na domowe podłogi jest również kamień ozdobny ze sklepu internetowego Klink.pl. Taki kamień to innowacyjny materiał podłogowy, niezwykle odporny na działanie zewnętrznych czynników, wyróżniający się jednocześnie wysokimi walorami estetycznymi. Kamień ozdobny posiada naturalne słoje, niezwykle dekoracyjne. Ponadto dostępny jest cały wachlarz barw kamienia, zarówno w jasnych jak i ciemnych odcieniach.

Eleganckie wnętrza w nowoczesnym wydaniu

Ponadczasowy marmur z Klink.pl idealnie komponuje się z nowoczesnymi meblami. Marmur to klasyka sama w sobie – nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego jeśli pragniemy ożywić swoje mieszkanie, wypełniając je ponadczasowym urokiem, warto wybrać podłogę marmurową. Co ważne, ceny tego typu materiałów podłogowych wcale nie są bardzo wysokie. Dzięki temu nawet osoby niedysponujące wysokim budżetem będą w stanie sprostać kosztom nowej podłogi.

Aby dodać swoim wnętrzom blasku i nowego charakteru, warto również postawić na nowe oświetlenie. Jednym z najczęściej popełnianych błędów aranżacyjnych w mieszkaniach jest właśnie niedostateczne oświetlenie. Zazwyczaj w pokoju istnieje tylko jedno źródło światła, czyli np. żyrandol znajdujący się w centralnej części sufitu. O ile pomieszczenie jest małe, to tego typu oświetlenie może być wystarczające. Jednak jeżeli pokój jest podłużny lub posiada inny nieregularny kształt, wówczas ten pojedynczy punkt świetlny zdecydowanie nie wystarcza. Dlatego warto zastosować dodatkowe źródła światła w postaci kinkietów, lampy stojącej, lampy podłogowej czy też nowoczesnego oświetlenia LED, które można montować nawet na szafach. Nowoczesne mieszkania wyróżniają się również otwartą przestrzenią, którą można uzyskać na przykład przez zburzenie jednej ze ścian działowych lub stworzenie dodatkowego przejścia łączącego dwa pomieszczenia. Sprawdza się to idealnie w dużych i małych mieszkaniach, kiedy zależy nam na zwiększeniu przestrzeni.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#czytelnia #wnętrza #promowany #promowany_wnetrza #Projekty i aranżacje #materiał partnera

Więcej tematów: