<

Marzy Ci się inteligentny dom, ale wciąż masz wątpliwości?

Te argumenty powinny Cię przekonać!

Więcej...

Jak w 5 krokach zabezpieczyć swój dom przed wyjazdem?

Wakacyjny sezon w pełni. Według danych, 4 na 10 Polaków zdecyduje się w tym roku na wypoczynek w kraju, wybierając najczęściej polskie morze (38 proc.). Większość z nas (67 proc.) wyda w trakcie urlopu maksymalnie do 2000 zł.

Więcej...

5 rzeczy, które może za Ciebie zrobić Twój smart lock

Odpowiedzią na pierwsze pytanie są bez wątpienia liczne korzyści. Warto wymienić 5 głównych czynników, które sprawią, że każdy właściciel mieszkania przyjrzy się bliżej inteligentnym zamkom do drzwi.

Więcej...

Inteligentne zamki przełomem w najmie krótkoterminowym

Jak przymusowa przerwa na rynku, spowodowana pandemią koronawirusa, wpłynie na wynajmujących? Jakie działania powinni podjąć, by po zakończeniu lockdownu goście w ich lokalach czuli się jeszcze lepiej niż dotychczas?

Więcej...

Inteligentny zamek tedee z prestiżowym certyfikatem Approved Smart Home Product AV-TEST

Polski zamek marki tedee powered by Gerda otrzymał prestiżowy certyfikat „Approved Smart Home Product”, przyznawany przez AV-TEST. Ta niezależna organizacja i laboratorium zajmuje się na co dzień testowaniem oprogramowania oraz urządzeń IoT.

Więcej...

Wielkie zmiany w Gerdzie. Klient jest najważniejszy

Zmiany w Gerdzie rozpoczęto od konsolidacji spółek z grupy Gerda oraz reorganizacji na stanowiskach dyrektorskich. Następnie rozszerzono model dystrybucji produktów, dzięki nawiązaniu współpracy z sieciami marketów budowlanych...

Więcej...

Poznaj inteligentny zamek tedee

Stworzony z inżynierami GERDY

Więcej...

Budowlana Marka Roku 2019 dla GERDY – drzwi zewnętrzne

Ranking Budowlana Marka Roku jest niezależną klasyfikacją, wolną od subiektywnych ocen jurorskich.

Więcej...

GERDA Sp. z.o.o. laureatem Konkursu „Teraz Polska”

Konkurs „Teraz Polska” pokazuje to, co najlepsze w krajowej gospodarce: różnorodność branż, zaawansowanie, wysoką jakość, a także solidność i kreatywność przedsiębiorców.

Więcej...

Program dla najlepszych: GERDA z tytułem „The Best & More” 2019

Badanie zrealizowano metodą wywiadu telefonicznego CATI oraz techniką badania ankietowego metodą CAWI na reprezentatywnej grupie osób.

Więcej...
Loading...