<

Zdążyć przed podwyżką…

Podwyżki w 2017r. wprowadzili prawie wszyscy główni producenci urządzeń grzewczych. Wśród nich jest również firma Wolf, która zapowiedziała wzrost cen na produkty w swojej ofercie.

Więcej...

Wolf – Majster coraz bardziej atrakcyjny

Program lojalnościowy Wolf – Majster już od 4 lat jest dostępny dla Instalatorów i Dystrybutorów marki Wolf.

Więcej...

Kondensacyjny kocioł gazowy FGB firmy Wolf

Wysoka sprawność, niskie koszty eksploatacji i atrakcyjny design, a do tego możliwość sterowania za pomocą smartphonu – takie możliwości oferuje użytkownikom nowoczesny kondensacyjny kocioł gazowy FGB.

Więcej...

Wentylacja przyjazna domownikom

Skuteczna wentylacja mechaniczna to sprawdzony sposób na zapewnienie w pomieszczeniu przyjaznego mikroklimatu, odpowiedniej temperatury i solidnej dawki świeżego powietrza.

Więcej...

Kompleksowe rozwiązanie wentylacyjne

Cenna energia dostarczana przez system grzewczy, jest tracona poprzez otwieranie okien na rzecz zanieczyszczonego powietrza z zewnątrz poprzez pyłki oraz hałas.

Więcej...

Wentylacja mechaniczna nowej generacji

Zaprojektowanie wydajnej, a zarazem ekonomicznej wentylacji wydaje się być zadaniem niewykonalnym. Tymczasem okazuje się, że prostym sposobem na spełnienie obu tych wymagań jest system wentylacji mechanicznej wyposażony w wysokiej klasy rekuperator.

Więcej...

Produkty firmy Wolf w programie „Dom Marzeń”

Kocioł CGB-2-24 i zasobnik SE-2-150 marki Wolf wraz niezbędnym osprzętem podłączeniowym zostaną wykorzystane w programie „Dom Marzeń”.

Więcej...

Kondensacyjny kocioł gazowy FGB od Wolf

Nowy produkt - nowoczesny kondensacyjny kocioł gazowy FGB firmy Wolf to wysoka sprawność, niskie koszty eksploatacji i atrakcyjny design, a do tego możliwość sterowania za pomocą smartphonu.

Więcej...

Rusza program lojalnościowy WOLF-MAJSTER

WOLF-MAJSTER po raz kolejny startuje z programem lojalnościowym.

Więcej...

Seria szkoleń z autoryzacją - Wolf

Firma Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o. rozpoczęła kolejny już cykl specjalistycznych szkoleń.

Więcej...
Loading...