newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 5 lipca 2020
29.05.2012r...

FOVEO TECH oficjalnym partnerem SARP

Producent Profesjonalnych Systemów Ociepleń Budynków – marka FOVEO TECH został oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP. Głównym celem podpisanej między podmiotami umowy jest wsparcie działalności statutowej Stowarzyszenia.
Celami SARP są m.in. dbałość o jakość architektury i środowiska – zbudowanego oraz naturalnego – pojmowana jako interes publiczny oraz tworzenie warunków dla rozwoju twórczości architektonicznej i jej ochrona. Jednym z najważniejszych zadań, jakie przed sobą stawia SARP jest również tworzenie warunków dla rozwoju twórczości architektonicznej i jej ochrona.

- To dla nas ogromna przyjemność współpracować z takim partnerem jak SARP. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas działania sprzyjały realizowaniu innowacyjnych projektów i pomysłowości podmiotów działających w branży architektonicznej. Jest to kierunek, którym chcielibyśmy podążać w naszym partnerstwie ze Stowarzyszeniem – mówi Łukasz Dobrowolski, Dyrektor Marketingu FFiL Śnieżka S.A.
--
REKLAMA:
--
Marka FOVEO TECH oferuje szeroki wachlarz rozwiązań opartych na wysokiej jakości farbach i tynkach dekoracyjnych. Jej działalność opiera się na filozofii „Protect&Decorate”, która ma na celu zapewnienie odpowiedniej ochrony budynków i dbałość o estetykę przestrzeni.

źródło: Śnieżka

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d