Okno balkonowe FGH-V P2 Galeria

Podziel się:
Nowatorskie, duże okno dachowe, w którym otwarte skrzydła tworzą balkon. Górne skrzydło otwierane jest uchylnie do góry, a dolne uchylane do przodu, do pozycji pionowej umożliwiając swobodny dostęp do wnęki balkonu. Wystarczy kilka kroków, aby znaleźć się „na zewnątrz” i poczuć ciepłe promienie słońca, ożywczy podmuch wiatru czy też zachwycać się pięknym widokiem.

Otwarte okno tworzy  funkcjonalny balkonOtwarte okno tworzy funkcjonalny balkonGórne skrzydło uchylane jest płynnie aż do kąta 45°. Boczne barierki ochronne zintegrowane są z dolnym skrzydłem i wysuwają się podczas jego otwierania.

Podczas zamykania dolnego skrzydła, barierki balkonu chowają się w oknie i nie są widoczne ponad połacią dachu. Ukryte są pod oblachowaniem okna, przez co nie ulegają zabrudzeniu oraz nie zakłócają estetyki dachu.
REKLAMA:

Zarówno górne jak i dolne skrzydło standardowo wyposażone są w bezpieczny pakiet P2 z wewnętrzną szybą laminowaną oraz zewnętrzną szybą hartowaną z powłoką łatwozmywalną. Okno posiada wielopunktowy system zamykania, bez tradycyjnej kostki ryglującej. Po przekręceniu klamki, skrzydło ryglowane jest w dwóch bokach ościeżnicy.

Duże rozmiary okna balkonowego zapewniają mnóstwo naturalnego światła w pomieszczeniu. Okno ma automatyczny nawiewnik V40P zapewniający optymalną ilość świeżego powietrza w pomieszczeniu oraz oszczędność energii cieplnej.

Okna balkonowe dostępne jest w rozmiarze 94x255 cm wraz z uniwersalnym kołnierzem uszczelniającym.

Zakres montażu w dachach o nachyleniu 35 – 55°.

Zalecenie: montaż w konstrukcji dachu bez ścianki kolankowej.

Źródło: FAKRO

Po zamknięciu barierki chowają się pod oblachowaniemPo zamknięciu barierki chowają się pod oblachowaniemOkna balkonowe w  zespoleniu poziomymOkna balkonowe w zespoleniu poziomym
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fakro
#okna #okna dachowe #okno #okna i drzwi #fakro #do dach #do balkon #produkty

Więcej tematów: