Nowości i australijskie klimaty, czyli targi BUDMA 2012

Podziel się:
W ubiegłym roku wszystkie cegły marki Röben produkowane w Polsce zmieniły nazwy na inspirowane geografią najmniejszego kontynentu świata. BUDMA 2012 upłynęła więc na naszym stoisku głównie pod hasłem klimatów Australii.

Na odwiedzających czekały zabawy i quizy związane z nowymi australijskimi nazwami cegieł. Goście naszego stoiska z zaciekawieniem oglądali także nową ekspozycję klinkieru, którą przygotowaliśmy specjalnie na BUDMĘ – każdą cegłę z polskiej oraz importowanej oferty firmy Röben można było wziąć do ręki i z bliska poznać jej strukturę, wagę, kolor oraz inne właściwości. Równie dokładnie przyglądano się nowemu modelowi dachówki Piemont, którym był pokryty nasz targowy, pokazowy „dom”. Nie zabrakło też pytań od inwestorów indywidualnych, którzy w tym roku jeszcze liczniej niż w poprzednich latach odwiedzili nasze stoisko, za co serdecznie dziękujemy!
REKLAMA:

Dodatkowym elementem targowym była sonda, w której pytaliśmy, jaka cegła podoba się Państwu najbardziej. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział. Zwyciężyła cegła Victoria, o ryflowanej powierzchni lica i nieregularnej kolorystyce. Dwie nasze najnowsze cegły, Sydney i Darling, które też mają oryginalną strukturę, również zyskały duże grono zwolenników.

Fot. RöbenFot. RöbenFot. RöbenFot. Röben]
Jeszcze raz dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska i tradycyjnie zapraszamy bardzo serdecznie na kolejną, już 22. edycję poznańskich targów w styczniu 2013 roku.

Fot. RöbenFot. RöbenFot. RöbenFot. Röben
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Röben
#wiadomości #targi #ściany #roben #cegla

Więcej tematów: