<

Styl rustykalny w mieszkaniu – czym się charakteryzuje?

Chociaż wielu osobom styl rustykalny kojarzy się głównie z sielskim klimatem i domem na wsi, to nie oznacza jednak, że nie można wykorzystać jego zasad aranżacyjnych w mieszkaniach. Jeżeli więc cenimy sobie naturalne materiały, a także spokój i harmonię, możemy urządzić swoje wnętrza...

Więcej...

Nowoczesny dom z EKOCERAMIKI

Jesteśmy coraz bardziej świadomi, że nasze życie musi biec w rytmie eko. Zmieniamy codzienne nawyki i wybieramy rozwiązania najmniej szkodliwe dla środowiska. Budując dom pamiętajmy, by również stawiać na ekologiczne materiały, tak by żyć zawsze w zgodzie z naturą.

Więcej...

Trendy we wnętrzach

Panująca obecnie moda w wykańczaniu wnętrz stawia na trwałość i ekologiczność materiałów budowlanych. Ściany i detale muszą być nie tylko współgrające z nowoczesnym designem, ale również solidne. Dlatego też klinkier jest wciąż na topie.

Więcej...

Nowoczesna cegła klinkierowa w ofercie marki Röben

Cegła klinkierowa MARGATE marki Röben, o intrygującym, podrapanym licu w odcieniach szarości, to produkt doskonale wpisujący się w obecnie panujące trendy. Występuje ona w dwóch formatach: standardowym NF (240 x 115 x 71 mm) i wydłużonym LDF (290 × 115 × 52 mm), a także w formie płytki...

Więcej...

Produkty elewacyjne H+H Silikaty S - swoboda kompozycji, trwałość użytkowania

Ceglana elewacja to rozwiązanie pasujące zarówno do ponadczasowej klasyki, stylu industrialnego czy nowoczesnych zabaw formalnych zestawiających swobodnie różne kolory czy faktury.

Więcej...

Nowe cegły elewacyjne Wienerberger – ponadczasowa estetyka w nowoczesnym wydaniu

Wyjątkowy dom to taki, który podkreśla indywidualny styl i buduje poczucie bezpieczeństwa.

Więcej...

Murowany efekt. Ceglane wzory we wnętrzach

Ceglaną ścianą mogą cieszyć się dziś nie tylko ludzie mieszkający w kamienicach. Niezależnie czy mieszkasz w nowym budownictwie, domku jednorodzinnym czy bloku z wielkiej płyty, możesz zaprosić cegłę do swojego wnętrza.

Więcej...

Płytka płytce nierówna, czyli na co zwrócić uwagę przed zakupem płytek cegłopodobnych?

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu, sprawdźmy, czym się różnią płytki gipsowe od betonowych i które z nich lepiej sprawdzą się w naszej aranżacji!

Więcej...

Oddaj serce kuchni - pomysły na aranżację kącika kuchennego

Płytki cegłopodobne to jeden z najpopularniejszych trendów w aranżacji wnętrz. W kuchni to absolutny hit!

Więcej...

Efektowne aranżacje otwartych wnętrz - mniej znaczy więcej

Młode pokolenie (i nie tylko) chętnie podejmuje się prac z możliwością zdalną, dlatego mieszkanie musi spełniać już funkcję 2 w 1 – być miejscem zarówno odpoczynku, jak i koncentracji na kwestiach służbowych.

Więcej...
Loading...