Promocja na cegły marki Röben

Podziel się:

Ponad 30 modeli cegieł licowych i ręcznie formowanych marki Röben objętych jest atrakcyjnymi cenami.

To niepowtarzalna okazja, aby spełnić swoje marzenie i zrealizować wyjątkowy projekt z cegłami licowymi lub ręcznie formowanymi. Piękne, Ekologiczne, naturalne oraz wyjątkowo trwale – czy można chcieć czegoś więcej?

Cegły możecie wykorzystać na elewacji oraz we wnętrzach, na starych lub nowych budynkach - tworząc jedyne w swoim rodzaju koncepcje, wyróżniające się nie tylko stylem, ale i charakterem.

Promocja dotyczy ponad 30, zróżnicowanych modeli, w skład których wchodzą:

- cegły ręcznie formowane: wyróżniają się wyjątkową i niepowtarzalną fakturą lica, a także głębią kolorów. Wszystko to sprawia, że nadają budynkom czy też wnętrzom tradycyjnego, rustykalnego charakteru.

- cegły licowe: charakteryzują się doskonałą jakością i estetyką. Są idealne do tworzenia eleganckich, trwałych fasad. W ofercie promocyjnej znajduje się szeroka gama kolorów i faktur, w tym cegły cieniowane, ryflowane/piaskowane, w bogatej palecie barw od jasnoczerwonych po niebieskobrązowe a nawet białe.

Promocja trwa do końca marca 2024 roku lub do wyczerpania zapasów. W zamówieniach można łączyć ze sobą różne modele cegieł.

Szczegóły akcji na: www.roben.pl

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Röben
#wiadomości #buduj z röbenem #dachy #ściany #promocje #roben #cegla #buduj_z_Roben

Więcej tematów: