Przecinarka tarczowa WT431KE

Podziel się:
W ofercie firmy Proma Polska jest już dostępna nowoczesna przecinarka Tarczowa marki WORX WT431KE z systemem Revolver. Używając tego narzędzia nawet niedoświadczony monter ciąć będzie dokładnie i precyzyjnie.

Przecinarka tarczowa WT431KE Przecinarka tarczowa z serii Revolver napędzana jest silnikiem komutatorowym o mocy 1500W i obraca tarcze tnącą o średnicy 185 mm z prędkością 5000 obr./min. Zastosowany w konstrukcji narzędzia opatentowany system Revolver pozwala na dynamiczny obrót rękojeści, dostosowujący się do pozycji ciała użytkownika. Jej ergonomiczny kształt i zwarta konstrukcja maksymalizują precyzję, efektywność i komfort pracy. Obudowa oraz podstawa wykonane są z wysokociśnieniowych odlewów magnezowych. Zastosowanie tej technologii pozwala na zmniejszenie masy narzędzia z zachowaniem dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Przecinarka tarczowa WT431KE marki WORX waży zaledwie 4, 3 kg.

Precyzyjne cięcie
Przecinarka tarczowa WT431KE marki WORX wyposażona jest w system niepozwalający na całkowite zużycie szczotek węglowych. Rozwiązanie to pozwala na uniknięcie uszkodzenia najbardziej kosztownej części przecinarki, jaką jest wirnik silnika. Sama wymiana szczotek jest prosta do przeprowadzenia, całkowicie bezserwisowa.
REKLAMA:

Przecinarka marki WORX dostarczana jest z tarczą o średnicy zewnętrznej 185mm i średnicy mocowania 30mm, pozwalającą na przecinanie materiałów do 62mm przy 90° i do 46mm przy 45°. Zastosowanie odpowiednich tarcz tnących, pozwala na obróbkę materiałów innych niż drewno.

Możliwość zwiększenia dokładności cięcia daje nam nastawna prowadnica prostopadła i precyzyjny wskaźnik linii cięcia. Urządzenie zostało skonstruowane tak, by regulacja kąta czy głębokości cięcia nie wymagała użycia narzędzi.
Wszystkie uchwyty Przecinarki tarczowej WT431KE marki WORX pokryte są wysokogatunkową gumą, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy. Dodatkowo przecinarka została wyposażona w dłuższy, trzymetrowy przewód zasilający, zapewniający większy zasięg pola roboczego.

Firma Proma Polska, wyłączny dystrybutor elektronarzędzi marki WORX, zapewnia na nie pięcioletni program gwarancyjny. Przy ewentualnych awariach dystrybutor gwarantuje zarejestrowanym użytkownikom bezpłatną przesyłkę do serwisu i nieprzekraczająca 48h naprawę.

Parametry techniczne:
Moc znamionowa: 1500W
Prędkość nominalna bez obciążenia: 5000/min.
Średnica mocowania tarczy: 30mm
Średnica zewnętrzna: 185mm
Zakres skosu: 0°- 45°
Masa 4.3 kg
Maksymalny zakres cięcia:
przy 90°- 62mm
przy 45°- 46mm


Dystrybutor: Proma Polska

Cena katalogowa: 1159 zł brutto


www.chemiabudowlana.info
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: WORX
#maszyny #narzedzie_elektryczne #do ciecie #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: