Piła ukosowa WU481 WORX i stojak do piły ukosowej FERM

Podziel się:
Proma Polska wprowadziła do swej oferty uniwersalną pilarkę do cięcia kątowego i ukośnego WU481 marki WORX. Regulowany kąt i skos cięcia tego urządzenia zapewniają szeroki zakres wykonywanych prac i zwiększają jego dokładność.

Piła ukosowa WU481 WORX i stojak do piły ukosowej FERMPiła ukosowa model WU481 marki WORX to urządzenie napędzane silnikiem komutatorowym o mocy 1800 W i obrotach 5000/min. Zewnętrzny dostęp pozwala na bezserwisową wymianę szczotek węglowych. Dla wydłużenia żywotności silnika zastosowano ogranicznik prądu rozruchowego.
Stosowana średnica tarczy zewnętrznej to 254 mm i wewnętrznej 30 mm, a dodatkowa blokada wrzeciona znacznie ułatwia wymianę tarczy. Konstrukcje piły stanowi aluminiowy stół oraz magnezowa obudowa tarczy. Piła ta pozwala na odchylenie kąta cięcia od pionu oraz skręcania tarczy +/- 45°. Obrót ten dla wygody użytkownika ma kilka punktów ustalających, które określają najczęściej używane kąty cięcia.

Stół wyposażony jest w górny docisk oraz blokadę podporu materiału. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia wykonana z wstrząsoodpornego, przeźroczystego plastiku dolna osłona tarczy, która automatycznie odsłania ją podczas cięcia. Ponadto silnik wyposażony jest w układ szybkiego wyhamowania tarczy w momencie wyłączenia urządzenia.
Piła ukosowa WU481 WORX i stojak do piły ukosowej FERMUrządzenie dostarczane jest z opatentowanym wskaźnikiem laserowym, który włączany jest bezobsługowo dzięki włącznikowi odśrodkowemu, po uruchomieniu narzędzia. Takie rozwiązanie likwiduje konieczność kalibracji wskaźników i zawsze wskazuje linię cięcia tarczy.
Przecinarki tego typu są nieocenioną pomocą w zakładach stolarskich. Co ważniejsze, ze względu na swoją niewielką wagę i dużą precyzję, są niezastąpione przy montażu podłóg i mebli kuchennych.
REKLAMA:

Dla użytkowników, którzy tną długie elementy, firma Proma Polska proponuje uniwersalny stojak do piły ukośnej marki PROMA. Wielką zaletą stojaka jest możliwość dopasowania go do większości przecinarek dostępnych na rynku. Stojak jest w pełni składany i łatwy w transporcie, a jego długość nie przekracza 1220 mm.

Parametry techniczne Piły ukosowej WU481 marki WORX:

Parametry: Model WU709.1
Moc znamionowa 1800 W
Obr. na biegu jałowym 5 000 min-1
śr. tarczy 254 mm
Otwór tarczy 30 mm
Masa 15 kg
Kąt nastawienia piły 0 - 45°

Dystrybutor: Proma Polska
Producent: WORX

Cena katalogowa:
Piła ukosowa WU481 marki WORX - 1599 zł brutto
Stojak do piły ukośnej Proma – 688 zł brutto


www.chemiabudowlana.info
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Proma
#maszyny #narzedzie_elektryczne #do ciecie #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: