Strugarka z felcowaniem FP-900

Podziel się:
Struganie to obróbka skrawaniem polegająca na zdjęciu warstwy z obrabianych materiałów. Ten sposób obróbki stosuje się wówczas, gdy zachodzi konieczność wyrównania materiału np. odnowienia belki, w szybki i łatwy sposób. Dzięki strugarce FP-900 marki Ferm nawet początkujący użytkownik uzyska pożądane kształty drewna.

Fot. PromaFot. PromaErgonomiczny kształt, podwójna izolacja elektryczna, oraz zwarta i mocna konstrukcja stawiają strug FP-900 marki Ferm w gronie najlepszych produktów wśród narzędzi amatorskich z serii master.

Urządzenie może być wykorzystywane do strugania powierzchni, schodkowania, ścinania krawędzi, felcowania oraz wizualnej zmiany struktury drewna. Strugarka FP-900 przeznaczona jest do strugania materiałów drewnianych i drewnopochodnych.
REKLAMA:

Strugarka FP-900 marki Ferm zasilana jest silnikiem elektrycznym jednofazowym, z którego napęd przenoszony jest za pomocą pasa napędowego. Wysoka moc silnika (900W/230V) gwarantuje łatwe struganie i felcowanie nawet twardych gatunków drewna. Wysoka prędkość obrotu noża tj, 15000/min. zapewnia dobrą jakość obróbki powierzchni. Dzięki stosunkowo dużej szerokości noża (82 mm) prace wykonywane są szybko i precyzyjnie. Urządzenie posiada możliwość regulacji głębokości strugania od 0 do 2,5 mm i felcowania od 0 do 18 mm, oraz ma wbudowany odciąg wiórów. Worek na pył i wióry, prowadnica do rowkowania, listwa równoległego prowadzenia i dwustronny nóż znajdują się w wyposażeniu standardowym.
Proma Polska udziela trzyletniej gwarancji na wszystkie narzędzia marki Ferm.

Parametry techniczne:

Strugarka z felcowaniem FP-900
Moc przyłączeniowa 900W/230V
Ilość obrotów 15 000/min.
Szerokość strugania 82mm
Głębokość skrawania 0-2.2mm
Głębokość felcowania 0-18mm
Masa 3,5 kg
Cena katalogowa: 265 zł brutto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Proma
#maszyny #narzedzie_elektryczne #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: