Akumulatorowy pistolet do mas silikonowych KAP 144

Podziel się:
Wyłączny dystrybutor na Polskę, LANGE ŁUKASZUK, z myślą o hydraulikach, glazurnikach, montażystach okien, szklarzach samochodowych, czy też montażystach mebli wprowadza do swojej oferty kolejny produkt niemieckiej renomowanej marki KRESS. Akumulatorowy pistolet do mas silikonowych KAP 144 sprawdzi się w wielu sytuacjach. Kładzenie glazury, montaż okien, szyb samochodowych, sklejanie mebli – w każdej z tych sytuacji KAP 144 to duże usprawnienie.

Akumulatorowy pistolet do mas silikonowych KAP 144 KAP 144 to nieduże, poręczne urządzenie, o niebo ułatwiające pracę z masą silikonową. KAP 144 jest niewielki i lekki, a jego baterie litowo-jonowe pozwalają na równe, regularne wyciskanie masy w kontrolowany sposób - zupełnie bez wysiłku. Wystarczy podładować załączoną baterię-akumulator i zacząć pracę – sprawniej, prościej i przyjemniej niż dotąd. Specjalne zawory pozwolą na płynną regulację ciśnienia, tym samym więc na normalizację ilości wyciskanej masy. Praca z KAP 144 jest czysta i nieskomplikowana. Inżynierowie KRESS uwzględnili wiele aspektów pracy z urządzeniem. KAP144 wyposażony jest więc w specjalny wentyl umożliwiający wietrzenie na bieżąco – dzięki temu możemy być pewni, że po skończonej pracy nie będziemy musieli czyścić urządzenia.

Dużą wagę przyłożono także do trwałości sprzętu. Producent gwarantuje trwałość technologii kompresji powietrza. Także tuba wyciskająca zaprojektowana została z myślą o wielu godzinach pracy. Dodatkowo możemy nabyć zapasową tubę o innej pojemności wg potrzeb (600 ml).
REKLAMA:

KRESS od zawsze stawia na wysoką jakość swoich produktów. Aż 90% części składowych narzędzi KRESS wykonywanych jest bezpośrednio w fabrykach firmy w Niemczech. Dzięki temu zachowana jest pełna kontrola nad każdym etapem produkcji i wyższa jest odpowiedzialność wobec indywidualnego klienta.

KRESS KAP 144 wyciskają z siłą do 1400 N i pod ciśnieniem do 8,5 barów. Pistolet waży zaledwie 1,9 kg.

Akumulatorowy pistolet do mas silikonowych KAP 144 Pistolety KAP 144 dystrybuowane są w Polsce przez LANGE ŁUKASZUK. W ofercie wyłącznego importera znaleźć można także cały osprzęt: zapasowe baterie, tuby w wariantach 400 i 600 ml (na worki z silikonem) oraz zapasowe ładowarki.

Cena: 1689,00 zł brutto.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Lange
#maszyny #narzedzie_elektryczne #lange #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: