Pila wielofunkcyjna Arbortech AS160

Podziel się:
W ofercie firmy Proma Polska znajduje się profesjonalna Piła wielofunkcyjna Arbortech AS160. Nareszcie narzędzie, które zrewolucjonizowało prace instalacyjne i remontowe przeprowadzane przez fachowców dostępne jest dla każdego.

Pila wielofunkcyjna Arbortech AS160Piła AS160 marki Arbortech przeznaczona jest do cięcia materiałów kruchych m.in. cegieł wypalanych, płyt gipsowych, płyt wzmacnianych włókniną, łupków na gont i drewno. Za pomocą jedynego w swym rodzaju, opatentowanego ruchu tnącego po łuku, i dwóch wysuniętych do przodu brzeszczotów Piła wielofunkcyjna Arbortech AS160 jest w stanie osiągnąć wcześniej niemożliwe do uzyskania wyniki pracy. Dzięki promocyjnej ofercie firmy Proma Polska każdy użytkownik ma to wyjątkowe narzędzie w zasięgu ręki.

Rewolucyjna technika cięcia

Wymiana czy modernizacja instalacji wiąże się z koniecznością wycięcia w murze otworów niezbędnych do położenia nowych kabli, rur lub innego osprzętu. Użycie tradycyjnych narzędzi wymaga większego nakładu prac wykończeniowych, i dużej ilości czasu na uprzątnięcie miejsca pracy. W przypadku Piły wielofunkcyjnej Arbortech AS160 zastosowano technologię cięcia, w której ruchy uderzeniowe i tnące są ze sobą skoordynowane, co zmniejsza ilości pyłu oraz zwiększa precyzję cięć. Osiąga się stosunkowo gładkie krawędzie po cięciu na całej głębokości.
Narzędzie to znakomicie sprawdzi się podczas instalowania szafek rozdzielni elektrycznych, wycinania otworów pod puszki elektryczne, kanały kablowe czy do wykonywania szczelin dylatacyjnych. Jej możliwości szczególnie docenią fachowcy zajmujący się renowacją i odnawianiem murów. Piła wielofunkcyjna Arbortech AS160 dostarczana jest w zestawie, który zawiera: 5 brzeszczotów, zapasowe szczotki węglowe, zapasowe śruby montażowe i opatentowany sześciokątny klucz imbusowy.
REKLAMA:

Pila wielofunkcyjna Arbortech AS160

Urządzenie wielofunkcyjne

Brzeszczot uniwersalny służy do ogólnego cięcia cegły, spoin z zaprawy lub muru, korzeni drzew lub drewna. Brzeszczot do wyrzynania przyda się do normalnego cięcia cegieł i spoin z zaprawy, przystosowany do głębokości cegły 120 mm. Gdy zakładamy instalację elektryczną warto użyć brzeszczotu do puszek elektrycznych. Do usuwania zaprawy między cegłami przy wykonywaniu prac renowacyjnych i czyszczeniu najlepszym będzie brzeszczot do spoin. Gdy chcemy przeciąć drewno wymieniamy końcówkę na brzeszczot do drewna z dodatkową szczęką. Szczęka jest wyposażeniem uzupełniającym, zakładanym na elektronarzędzie, zwiększającym trzykrotnie szybkość cięcia

Praca czysta i bezpieczna

W porównaniu do pił konwencjonalnych Arbortech AS160 pracuje o 40% wydajnej oszczędzając czas przeznaczony na sprzątanie, zachowuje przy tym wysoką precyzję cięcia. Co jednak równie ważne, piła ta cechuje się większym bezpieczeństwem użytkowania. Swobodnie posługiwać się nią mogą osoby zarówno prawo-, jak i leworęczne. Dodatkowo podczas cięcia powstaje znikoma ilość kurzu, co sprawia, ze miejsce pracy jest czyste a zdrowie użytkownika nie cierpi z powodu pyłu. Istnieje także możliwość podłączenia odkurzacza do osłony. Większe bezpieczeństwo i komfort pracy zapewnia także uchwyt amortyzujący uderzenia i wibracje.

Profesjonalne urządzenie w niskiej cenie

Tego lata, dzięki promocyjnej ofercie firmy Proma każda firma remontowo – budowlana może uzupełnić swoje wyposażenie o wyjątkowe narzędzie. Teraz rewolucyjna, wielofunkcyjna Piła Arbortech AS160 marki WORX jest dostępna w atrakcyjnej cenie. Proma Polska to nie tylko gwarancja konkurencyjnej ceny, ale także krótki czas realizacji zamówień, profesjonalne doradztwo i wysokiej jakości elektronarzędzia.

Parametry techniczne:

Napięcie znam. 230V
Maksymalna głębokość cięcia 120 mm ( do 20 brzeszczotem wyrzynającym)
Szerokość ciecia 6,5/7,2 mm
Prędkość bez obciążenia 6 500 obr./min.
Masa ( wraz z brzeszczotem 4,3 kg
Poziom wibracji 6,9 m/s
Wymiary gabarytowe (bez brzeszczotu) 345 x 75 x 210 mm
Poziom hałasu maks. 108 dB ( w odległości 1m)
Moment obrotu trzpienia uchwytu brzeszczotu 16 Nm
Średnica przyłącza odsysania pyłu 30 mm
Cena katalogowa: 4199 zł brutto
Cena promocyjna: 3650 zł brutto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Proma
#maszyny #narzedzie_elektryczne #do ciecie #proma #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: