Wodna powłoka do drewna stosowanego na zewnątrz.

Podziel się:
Deski tarasowe, meble ogrodowe i elementy elewacyjne z drewna cieszą sie bardzo dużą popularnością. Niepożądane są natomiast wszelkie typowe przejawy procesów starzenia się ogrodowego inwentarza. Zszarzenie i spowodowane wietrzeniem przebarwienia stanowią zewnętrzne oznaki zachodzących w drewnie procesów chemicznych.

Wodna powłoka do drewna stosowanego na zewnątrz.Dlatego bardzo dobrym argumentem handlowym jest fabryczne zaaplikowanie skutecznego środka ochrony drewna przez producenta lub firmę zajmującą się wykonawstwem. Do tego celu służy dostępna od zaraz wodna powłoka Induline OW-815 firmy Remmers Baustofftechnik.

Dzięki zastosowaniu specjalnych surowców drewniane elementy budowlane opatrzone zostają hydrofobową, otwartą dyfuzyjnie powłoką, w wyniku czego zmniejszone zostaje zjawisko pęcznienia i kurczenia się drewna. Induline OW-815 jest bardzo wydajnym produktem opartym na wodzie. Nie pęka i nie łuszczy się i może być aplikowany zarówno ręcznie, jak i na dowolnych urządzeniach.
REKLAMA:

Nowa generacja produktów z jednej strony penetruje w głąb drewna, z drugiej zaś tworzy cienką, odporną na zniszczenie powłokę na jego powierzchni, zapobiegającą uszkodzeniom mikrobiologicznym. Pozostałe składniki stanowią: nowoczesny absorber promieniowania UV i stabilizatory ligniny, silnie redukujące jej fotooksydacyjny rozkład. Produkt jest szczególnie przydatny do pokrywania tarasów z drewna typu teak, bangkirai, modrzew, daglezja również z uwagi na swą dobra przyczepność na mokro. W takim samym stopniu dotyczy to innych drewnianych elementów budowlanych i drewna elewacyjnego. W przypadku stosowania na meblach ogrodowych efektem jest naturalny, matowy wygląd drewna i jedwabistość powierzchni w dotyku.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: remmers
#czytelnia #meble #ogrody #powloka #na zewnatrz_bud #remmers #Balkony, tarasy

Więcej tematów: