Chromowane baterie marki Schock

Podziel się:

Błysk elegancji można osiągnąć w każdej kuchni. Jest to możliwe dzięki nowym, chromowanym bateriom zlewozmywakowym od firmy CCI Sp. z o.o., które ujmują blaskiem i wyszukanym designem. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych powierzchnia baterii Schock zachwyca nie tylko estetyką, ale jest także bardziej odporna na zarysowania, uderzenia oraz działanie wysokich i niskich temperatur.

Chromowa bateria marki Schock - model Deimos Chrom, fot. CCI Sp. z o.o./SCHOCKChromowa bateria marki Schock - model Deimos Chrom, fot. CCI Sp. z o.o./SCHOCKNie od dziś wiadomo, że kuchnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Często jest to ulubione pomieszczenie naszych gości, których kusi nie tylko zapach świeżo upieczonego ciasta, ale i też jego wyposażenie. Zlewozmywak i bateria to te elementy wyposażenia kuchni, które widzimy i których używamy codziennie. Dlatego też warto zadbać o ich wygląd - zaczynając od szczegółów. Chromowane baterie od firmy CCI Sp. z o.o. idealnie pasują do kuchni nowoczesnej, jak i tradycyjnej. Lśniąca bateria będzie nie tylko zachwycać swoim wyglądem, ale i też pozytywnie zaskakiwać użytecznością przez długi czas.
REKLAMA:

hromowane piękno na lata

Nowa chromowana bateria Deimos Chrom to przede wszystkim funkcjonalność połączona z wyszukanym designem. Wysoko umieszczona obrotowa wylewka pozwala z łatwością umyć duże naczynia w zlewozmywaku - bez rozpryskiwania wody. Bateria wykończona jest ciekawym uchwytem, który służy do regulacji temperatury wody i wielkości strumienia. Bateria pokryta jest lśniącą warstwą chromu, który zwiększa odporność na zużycie i poprawia własności termiczne. Model idealnie pasuje do kuchni w stylu klasycznym lub rustykalnym.

Chromowana bateria marki Schock- model Karpo 593.120 Chrom, fot. CCI Sp. z o.o./SCHOCKChromowana bateria marki Schock- model Karpo 593.120 Chrom, fot. CCI Sp. z o.o./SCHOCK

Komfort użytkowania w każdej kuchni

Dynamiczny kształt i odważne wzornictwo to cechy charakterystyczne nowej baterii Karpo 593.120 Chrom marki Schock, dostępnej w ofercie CCI sp. z o. o. Dzięki wysokiej wyciąganej wylewce mamy możliwość obracania słuchawką do 360°, natomiast zasięg wylewki wynosi 22 cm. Zdecydowanie ułatwi to umycie większych naczyń czy płukanie produktów żywnościowych. Zdecydowanie prostsze stanie się także napełnianie wodą wysokich pojemników, czajnika lub wazonu. Ergonomicznym rozwiązaniem jest zamontowana z boku baterii pojedyncza dźwignia sterująca, przy pomocy której wybiera się temperaturę i wielkość strumienia wody.

Osoby mające na względzie zużycie wody – dbające o środowisko naturalne lub wysokość opłat – przy zakupie baterii zlewozmywakowej coraz częściej zwracają uwagę na to, czy posiada ona napowietrzony perlator – tak jak model Karpo 593.120 Chrom. Zwiększa on optycznie strumień wody poprzez jej napowietrzenie i pozwala na znaczne oszczędności.

Błyszcząca powierzchnia baterii Karpo Chrom marki Schock będzie kropką nad „i” w stylowym wnętrzu, a technologia chromowania zapewni trwałość i komfort użytkowania na długie lata. Nowoczesny kształt i wygląd baterii idealnie współgra z komorami podwieszanymi. To rozwiązanie z oferty CCI sp. z o. o. może być zamontowane na powierzchni roboczej lub na zlewie. W cenie baterii zapewnione są elastyczne przewody przyłączeniowe o długości 350 mm, oraz nakrętka 3/8 cala, która ułatwi instalację.

Chromowane baterie zlewozmywakowe Deimos 573000 Chrom oraz Karpo 593.120 Chrom, dostępne w ofercie CCI Sp. z o.o. to dowód na to, że luksus i elegancja mogą stanowić idealne połączenie z wygodą użytkowania. Najwyższa jakość wykonania obu baterii marki Schock pozwoli bowiem zachwycać się chromowanym pięknem na długie lata.

Chromowana bateria marki Schock- model Deimos 573.000 Chrom:

Opis: bateria jednouchwytowa, obrotowa wylewka,
Dostępne kolory: chrom
Zasięg: zasięg 360°
Max. wysokość: 255 mm
Cena: 1299 zł

Chromowana bateria marki Schock- model Karpo 593.120 Chrom:

Opis: bateria jednouchwytowa, wyciągana wylewka, zmienny strumień wody, napowietrzony perlator

Dostępne kolory: chrom
Zasięg: zasięg 360°
Max. wysokość: 490 mm
Cena: 1499 zł
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Schock
#wnetrza #kuchnia #schock #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: