Zestaw wierteł diamentowych z prowadnicami i chłodzeniem - Gama RUBI® 2012

Podziel się:
Narzędzia do wiercenia, stanowiące w ofercie RUBI® bardzo ważną grupę produktów, podlegają ciągłemu rozwojowi. Muszą one spełniać rosnące wymogi użytkowników oraz nadążać za pojawianiem się nowych materiałów. Dlatego też RUBI® prezentuje w roku 2012 całkowicie odnowioną gamę wierteł diamentowych zarówno do wiercenia na sucho, tj. chłodzonych powietrzem, jak i na mokro, czyli chłodzonych wodą. Wśród nowych wierteł są grupy o różnym poziomie trwałości i wydajności, ale wszystkie one prezentują bardzo korzystną dla użytkownika relację jakość/cena.

Zestaw wierteł diamentowych z prowadnicami i chłodzeniem - Gama RUBI® 2012 Koronki diamentowe do wiercenia na sucho stosowane ze szlifierkami pozwalają z łatwością wykonywać otwory w materiałach ceramicznych, gresie i gresie porcelanowym. Nowa generacja tych wierteł wytwarzana jest w technologii vacuum brazing (lutowanie próżniowe), co zapewnia idealne wykończenie otworów, szybkość obróbki, doskonałą trwałość, przy dobrej relacji jakości do ceny.

Do właściwego stosowania tego typu wierteł RUBI® opracowało nową prowadnicę Multidrill, a cały zestaw pakowany jest w praktyczną walizkę zawierającą opcjonalnie system redukcji pyłu.
REKLAMA:

Wśród wierteł diamentowych do pracy na mokro stosowanych z wiertarką elektryczną, RUBI® rozszerzyło aż do średnicy 120 mm gamę Easy Gres przeznaczoną do wiercenia w gresie, gresie porcelanowym, granicie, marmurze i szkle. W odróżnieniu od średnic 6-12 mm używanych z praktyczną mini prowadnicą Easy Gres, średnice 20-120 mm są stosowane z nową prowadnicą Multidrill połączoną z nowym systemem chłodzenia przez rozpylanie.
Wiertła diamentowe RUBI® mają obecnie nowe, funkcjonalne opakowanie wielokrotnego użytku, które zarówno zabezpiecza narzędzie, jak i dostarcza pełnej informacji na jego temat.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Rubi
#narzedzie #okna i drzwi #maszyny #akcesoria #do wiercenie #rubi #produkty #Maszyny i narzędzia - tematy pozostałe

Więcej tematów: