Drzwi ASTRO Lux

Podziel się:
Stylowe wnętrza zwracają uwagę umiejętnymi zestawieniami materiałów i wyszukanym designem wyposażenia. Firma POL-SKONE inspirując się najnowszymi trendami przygotowała na rok 2012 specjalną kolekcję drzwi wewnętrznych ASTRO Lux. Nowa linia w subtelny sposób łączy w sobie klasyczną elegancję naturalnych fornirowanych powierzchni z wyrafinowanym wzornictwem.

Kwintesencją współczesnych aranżacji jest wzajemne przenikanie się komfortu, finezji i luksusu. Piękno takich wnętrz wyrażone jest w harmonii materiałów i równowadze w doborze elementów wystroju.

Drzwi ASTRO LuxNaturalnym i bardzo cenionym przez projektantów, jak i użytkowników materiałem jest drewno, często stanowiące punkt wyjścia do tworzenia licznych wariacji we wnętrzach. Dzięki wielości gatunków, odcieni i faktur pozwala na tworzenie nowoczesnych aranżacji, które urzekają swoją prostotą i elegancją.
REKLAMA:

Drzwi ASTRO Lux wykończone naturalnym fornirem dębowym o wybarwieniu hebanu, dębu europejskiego, orzecha ciemnego czy orzecha jasnego podkreślą luksusowy charakter wnętrza. Swój nowoczesny i unikalny wygląd drzwi ASTRO Lux zawdzięczają bogatej palecie zdobień w postaci pionowych i poziomych ryflowań. W kolekcji wyróżnić można 9 modeli drzwi, w tym 6 wersji z ryflowaniami poziomymi: począwszy od jednego ryfla aż po wariację czterech ryflowanych pasów oraz 3 modele z ryflami biegnącymi przez całą długość drzwi. Wszystkie wzory dostępne są w wersji z przeszkleniami z matowego szkła hartowanego o grubości 6 mm. Wykonane w systemie przylgowym drzwi ASTRO Lux cechuje wysoka jakość wykonania. Drewniany ramiak obłożono płytami HDF fornirowanymi naturalną okleiną. Odporność drzwi na zarysowania i niekorzystne działanie promieni słonecznych podnosi ekologiczny lakier UV, którym pokryta jest cała powierzchnia skrzydła. Drzwi ASTRO Lux standardowo występują w wymiarach 70, 80 i 90 cm, natomiast na specjalne zamówienie istnieje możliwość wykonania drzwi o szerokości 100 cm. Na indywidualne życzenie Klientów firma POL-SKONE oferuje również drzwi z kolekcji ASTRO Lux w systemie do zabudowy, naściennym oraz naściennym Premium.

Drzwi ASTRO LuxDrzwi ASTRO Lux

Luksusowa stylizacja

Umiejętne zestawienie drewna z innymi materiałami, takimi jak np. cegła pozwala kreować nowoczesne wnętrza o eleganckim charakterze. Naturalna cegła wydobywa piękno drewnianych elementów aranżacji. Proste wzornictwo mebli i dyskretna zabudowa podstawowych sprzętów kuchennych sprawia, że kuchnia staje się przestrzenna i wypełniona światłem. Uzupełnieniem nowoczesnej stylizacji
są drzwi ASTRO Lux model W1 w kolorze jasnego orzecha, które dzięki okleinie z naturalnego forniru wpasują się w klimat wnętrza. Inspirowana tradycyjnym materiałem, ryflowana powierzchnia drzwi przyciąga wzrok. Dzięki temu stają się one wyszukaną ozdobą kuchni. Spójność całej aranżacji uzyskano dzięki zastosowaniu mebli i drzwi w jednym odcieniu drewna. Intrygujący akcent stanowią wysokie krzesła w kolorze klonu, które w delikatny sposób wyróżniają się w stylowym, jednobarwnym pomieszczeniu.

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.
Orientacyjne ceny:
ASTRO Lux, cena za skrzydło od 790 zł + VAT
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Pol-Skone
#okna #drzwi #wewnatrz_bud #okna i drzwi #z drewno #pol_skone #produkty

Więcej tematów: