Produkty Soudal docenione przez chińskich wykonawców

Podziel się:
Na tegorocznych targach Aluminum WinDoor & Curtain Wall Expo 2012 - jednym z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej w Chinach, koncern Soudal zaprezentował nowości technologiczne. Ze względu na wysoką jakość oraz innowacyjne dla rynku rozwiązania, produkty marki Soudal spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wśród chińskich wykonawców, partnerów biznesowych oraz inwestorów. Największą popularnością cieszyły się profesjonalne piany montażowe.

Fot. SoudalFot. SoudalRynek chiński ze względu na swój potencjał rozwojowy to jeden ze strategicznych obszarów działania dla koncernu Soudal. Ogromne nakłady finansowe na rozwój budownictwa, rosnący rynek inwestycji - to główne powody zwiększającego się popytu na sprawdzone, szybkie i nowoczesne rozwiązania technologiczne wśród rodzimych inwestorów.

W ubiegłym roku Soudal przejął markę uszczelniaczy silikonowych LNX od Bluestar Sillicone Soudal (Shanghai) Trading Co. Pozwoliło to koncernowi Soudal na uzyskanie kluczowej pozycji wśród dostawców produktów chemii budowlanej w Chinach – jednym z najważniejszych i najszybciej rozwijających się światowych rynków inwestycji budowlanych.
REKLAMA:

Produktów marki Soudal nie mogło zabraknąć na jednym z największych i najistotniejszych wydarzeń w branży budowlanej – organizowanych w chińskim Guangzhou targach Aluminum WinDoor & Curtain Wall Expo 2012. Na 45 000 m2 powierzchni wystawowej swoje rozwiązania zaprezentowało ponad czterysta najważniejszych firm z branży budowlanej. W trakcie targów stoisko Soudal odwiedziło kilka tysięcy osób.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Soudal
#okna #wiadomości #targi #okna i drzwi #soudal

Więcej tematów: