Głowica i zawory termostatyczne firmy Grupa Armatura

Podziel się:
Grupa Armatura poszerzyła ofertę armatury grzewczej o wysokiej jakości zawory i głowice termostatyczne, przeznaczone do wszystkich typów instalacji centralnego ogrzewania. Solidne i ergonomiczne rozwiązania gwarantują komfortowe użytkowanie i energooszczędność.

Głowica i zawory termostatyczne firmy Grupa ArmaturaOszczędzanie energii cieplnej to podstawowa zasada towarzysząca projektowaniu i użytkowaniu systemu grzewczego. Najprostszym sposobem na zaoszczędzenie około 5% energii jest montaż grzejnikowych zaworów i głowic termostatycznych, które pozwalają regulować temperaturę grzewczą do indywidualnych potrzeb. W ślad za potrzebami projektantów i użytkowników Grupa Armatura wzbogaciła swoją ofertę produktową o wysokiej jakości, łatwe w obsłudze rozwiązania armatury grzewczej. Dostępne w kompletnych zestawach montażowych głowice termostatyczne cieczowe, zawory proste i kątowe cechuje wysoka jakość i uniwersalność stosowania.

Głowica i zawory termostatyczne firmy Grupa Armatura

Trwałe i ergonomiczne

Nowe zawory termostatyczne firmy Grupa Armatura dostępne są w dwóch wersjach kształtu: prostej i kątowej. Dzięki temu można je stosować zarówno w klasycznych grzejnikach z podłączeniem bocznym, jak i w modelach zasilanych od dołu. Produkty występują w standardowym rozmiarze ½ cala. Głowica termostatyczna cieczowa GT firmy Grupa Armatura pozwala na łatwą regulację temperatury w pomieszczeniu, dzięki wyposażeniu w bardzo czuły czujnik cieczowy. Pod wpływem zmian temperatury ciecz o dużej rozszerzalności cieplnej zwiększa lub zmniejsza swoją objętość uruchamiając zawór termostatyczny, który zamyka i otwiera dopływ gorącej wody do grzejnika. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego pozwala na wygodną regulację temperatury grzewczej. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości mosiądzu i tworzywa. Armatura grzewcza dostępna jest oddzielnie lub w kompletnych pakietach montażowych, zawierających zawór termostatyczny prosty lub kątowy z półśrubunkiem, zawór odcinający prosty lub kątowy z półśrubunkiem, głowicę termostatyczną GT, instrukcję montażu i obsługi oraz kartę gwarancyjną.
REKLAMA:

Głowica i zawory termostatyczne firmy Grupa Armatura

Głowica termostatyczna cieczowa GT cena ok. 39,50 zł brutto

Zawór termostatyczny prosty z półśrubunkiem cena ok. 34,90 zł brutto
Zawór termostatyczny kątowy z półśrubunkiem cena ok. 34,90 zł brutto
Pakiet termostatyczny grzejnikowy prosty cena ok. 86,00 zł brutto
Pakiet termostatyczny grzejnikowy kątowy cena ok. 86,00 zł brutto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Grupa Armatura
#armatura #instalacje #produkty #Armatura i osprzęt

Więcej tematów: