Ceramika Paradyż doceniona za wkład w polską gospodarkę

Podziel się:
W ciągu ostatnich dni ogłoszono listę firm nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz przyznano nielicznej grupie polskich przedsiębiorstw tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki. W obu tych konkursach doceniono Ceramikę Paradyż, co potwierdza silną pozycję firmy oraz jej znaczący wkład w rozwój i promocję polskiej gospodarki.

Ceramika Paradyż znalazła się w zaszczytnym gronie 12 firm nominowanych do otrzymania Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, która nazywana jest „Polskim Gospodarczym Noblem”. Firma zgłoszona została w kategorii ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu. Wyboru 12 spośród 107 przedsiębiorstw zgłoszonych do konkursu, dokonała w tajnym głosowaniu 21 osobowa Kapituła Konkursu, pod przewodnictwem Wiesława Rozłuckiego. Laureatów, których wybierze Prezydent Bronisław Komorowski, poznamy 29 maja podczas Gali z okazji otwarcia Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kandydaturę firmy do tej nagrody zgłosił Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień gospodarczych w Polsce. Jest to forma promocji najlepszych polskich firm i instytucji oraz sposób na podniesienie prestiżu przedsiębiorców, którzy odnoszą sukcesy na polskim i zagranicznych rynkach.
REKLAMA:

Ceramikę Paradyż doceniono także w tegorocznej edycji konkursu "Ambasador Polskiej Gospodarki" organizowanego przez Business Centre Club i Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Firma otrzymała tytuł w kategorii eksporter, w której wyróżnia się przedsiębiorstwa propagujące polską gospodarkę, przede wszystkim przez eksport wyrobów lub usług.

Celem samego konkursu jest promocja polskich przedsiębiorstw osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych w oparciu o wysokie standardy ekonomiczno-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych. Uroczysta Gala przyznania tytułu odbędzie się 21 maja w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Grupa Ceramika Paradyż
#wiadomości #nagrody #plytka #wnetrza #lazienka #paradyz

Więcej tematów: