Ocieplenie budynku wg. projektu artysty

Podziel się:
Termo Organika przekaże bezpłatnie wszystkim chętnym projekty na wystrzałowe termomodernizacje budynków, które zmienią wygląd nawet najbardziej beznadziejnego betonowego „klocka” w fajną, oryginalną architektoniczną perełkę. Krakowska firma pomoże zaadaptować wybrany projekt pod konkretny budynek, a nawet dostarczy swój markowy styropian po kosztach produkcji.

Ocieplenie ścian to dobra inwestycja. Dobrze wykonana zwraca się zazwyczaj już po kilki latach. Termomodernizacja to również okazja do wizualnego odnowienia budynku. Niestety, często po jej wykonaniu zamiast ładnego, odświeżonego domu oczom przechodniów ukazuje się pstrokate, tandetne „bezguście”. Jest szansa, by to zmienić. Nawet stary blok po ociepleniu może wyglądać atrakcyjnie, cieszyć oko mieszkańców oraz turystów.

Fot. Termo OrganikaFot. Termo Organika

Projekty dla inwestora w prezencie

Niebanalne projekty wyróżnione w ogólnopolskim konkursie „Termo Organika Gaudi Projekt” wciąż czekają na inwestorów planujących termomodernizacje. To gotowe do realizacji pomysły na docieplenie budynku za pomocą styropianu przy jednoczesnym stworzeniu estetycznej i ciekawej pod względem architektonicznym fasady. Projekty zostały wybrane przez jury składające się z autorytetów świata sztuki, architektury i budownictwa: Andę Rottenberg - historyczkę sztuki, światowej sławy malarza Leona Tarasewicza czy Mirosława Bałkę - mistrza rzeźby, twórcy m.in. kultowej instalacji w londyńskiej „Tate Galery”. Nad techniczną stroną projektów czuwał m.in. znany architekt Piotr Szaroszyk. Z tych projektów można skorzystać bezpłatnie!
REKLAMA:

Oryginalna fasada nie tylko w Barcelonie

W zwycięskich pracach można znaleźć między innymi nawiązania do twórczości Andy Warhola z gigantyczną podobizną Marylin Monroe na 15-piętrowym budynku, kolorowe szyby dające efekt tęczowej poświaty czy „falującą elewację” nawiązującą do morskiej fali.

- Ideą konkursu było promowanie termomodernizacji jako metody na efektywne pod względem oszczędzania energii oraz efektowne po kątem estetycznym odświeżanie i unowocześnianie polskich budynków. – mówi Krzysztof Krzemień z Termo Organiki. - Konkursowe projekty dotyczą modelowych budynków, natomiast organizator konkursu w miarę możliwości pomoże w dostosowaniu projektu do technicznych wymagań budynku inwestora chętnego zrealizować projekt. Jeśli więc planujesz termomodernizację możesz ją zrobić nie tylko skutecznie, ale i atrakcyjnie. Funkcjonalność i estetyka w połączeniu z ciekawą architektonicznie aranżacją. To właśnie tego oczekuje dzisiaj klient - argumentuje Krzysztof Krzemień.

Fot. Termo OrganikaFot. Termo Organika
Projekty dostępne są na stronie www.termoorganika.com.pl. Wystarczy wejść na stronę i wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada i skontaktować się z organizatorem konkursu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Termo Organika
#czytelnia #izolacje #termo_organika #fasada #zewnatrz_bud #docieplanie #Termoizolacje ścian, podłóg i sufitów

Więcej tematów: