Grzejniki łazienkowe INSTAL PROJEKT

Podziel się:
AMBRA – ażurowo i niedrogo

Grzejniki łazienkowe INSTAL PROJEKTModel z grupy LIGHT. Klasyczna, lekka i funkcjonalna forma grzejnika drabinkowego. Przemyślana konstrukcja – łukowato wygięte rurki ułatwiają wieszanie i suszenie odzieży. Smukła konstrukcja i niewielka głębokość sprawia, że model AMBRA zajmuje mało miejsca, a szerszy rozstaw rurek sprawia, że model jest lżejszy i tańszy. Model posiada ułatwienia w montażu – istnieje możliwość regulowania odległości grzejnika od ściany.

Wymiary:


Szerokość: 50 cm
REKLAMA:

Wysokości: 70, 110, 130, 140, 170 cm

Ceny brutto: 282 – 442 PLN

Moc grzewcza: 188 – 668 W

Grzejniki łazienkowe INSTAL PROJEKT

OMEGA R wersja: CHROM – klasycznie i metalicznie

Model z grupy BASIC. Klasyczna forma grzejnika drabinkowego z modyfikacjami zwiększającymi funkcjonalność: łukowato wygięte rurki ułatwiają wieszanie i suszenie odzieży, smukła konstrukcja i niewielka głębokość sprawia, że zajmuje on mało miejsca. Istnieje również możliwość regulowania odległości grzejnika od ściany. Wersja chromowana doda blasku łazience i idealnie współgra z armaturą łazienkową.

Wymiary:


Szerokości: 50 cm

Wysokości: 70, 90, 120cm

Ceny brutto: 707– 1 169 PLN

Moc grzewcza: 238 – 382 W

Grzejniki łazienkowe INSTAL PROJEKT

RETTO – smukły i geometryczny

Model z grupy TRENDY. Niestandardowy grzejnik drabinkowy. Jego cechą charakterystyczną jest nietypowy kształt kolektorów, które są trójkątne. Profile są płaskie i łukowato wygięte, dzięki czemu zyskujemy lepszy dostęp podczas wieszania ręczników, lub ubrań, a konstrukcja grzejnika jest smukła i opływowa.

Do tego modelu zaprojektowano specjalnie reling, który podnosi jego funkcjonalność.

Wymiary:


Szerokość: 54 cm

Wysokości: 70, 110, 140, 180 cm

Ceny brutto: od 675 do 1 121 PLN

Moc grzewcza: 361 – 838 W

Grzejniki łazienkowe INSTAL PROJEKT

STICK – kwadratowy i awangardowy

Model z grupy TRENDY. Grzejnik drabinkowy, którego wyróżnikiem jest kwadratowy przekrój zarówno kolektorów, jak i profili, dzięki czemu cały grzejnik ma zdecydowaną, „kanciastą” formę i idealnie dopasowuje się do coraz modniejszej kwadratowej ceramiki i armatury.

Do grzejnika zaprojektowano specjalny, nawiązujący stylistyką haczyk.

Wymiary:


Szerokości: 40, 50 cm

Wysokości: 70, 110, 150, 160 cm

Ceny brutto: od 518 do 792 PLN,

Moc grzewcza: 312 – 713 W

Grzejniki łazienkowe INSTAL PROJEKT

STICK LEVEL – rewolucyjne odwrócenie proporcji

Model z grupy TRENDY. Innowacyjny grzejnik poprzeczny. Zachowuje konstrukcję grzejnika drabinowego: posiada pionowe kolektory i poprzeczne profile, ale całkowicie zmienia proporcje poszczególnych elementów. Krótkie, 55 cm kolektory są podstawą dla poprzecznych kształtowników o długościach:140, 160 i 180 cm, dzięki czemu do dyspozycji klienta oddana jest niesamowicie długa i praktyczna przestrzeń grzewcza. Grzejnik jest idealnym rozwiązaniem dla łazienek z wanną, ponieważ idealnie wpasowuje się w przestrzeń nadwannową, która zazwyczaj pozostaje niewykorzystana. Jego trwałość zapewnia nam specjalna, dodatkowo powłoka cynkowa, która podnosi jego wytrzymałość na działania wilgoci.

Wymiary:


Szerokości: 140, 160, 180 cm

Wysokość: 55 cm

Ceny brutto: od 688 – 798 PLN brutto

Moc grzewcza: 639 – 890 W
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Instal-Projekt
#wewnatrz_bud #grzejnik #instalacje #ogrzewanie #do lazienka #instal #produkty #Grzejniki

Więcej tematów: