Płyty sufitowe z serii Color-all marki Rockfon

Podziel się:
Płyty sufitowe z serii Color-all marki Rockfon, dzięki szerokiej palecie kolorów, pozwalają na skomponowanie unikalnego klimatu wnętrza dopasowanego do funkcji budynku. Gama składająca się z 34 odcieni pomoże stworzyć odpowiednią atmosferę zarówno w gabinecie spa, sali konferencyjnej, jak i dyskotece.

Fot. RockfonFot. RockfonNowa linia kolorowych sufitów Rockfon została podzielona na 6 grup tematycznych: City Tones, Natural Tones, Sensorial Tones, Energetic Tones, Precious Tones oraz Sophisticated Tones, które odwołują się kolejno do estetyki miejskiej, barw inspirowanych naturą, uspokajającego działania pasteli, energii czystych kolorów, metalicznej elegancji i śmiałych, nowoczesnych odcieni. Tym samym sufity podwieszane z tej serii znajdują zastosowanie w różnych pomieszczeniach, pozwalając zarówno na klasyczną, jak i awangardową ich aranżację.

Fot. RockfonFot. RockfonPodobnie jak inne sufity marki Rockfon, seria Color–all wyprodukowana jest ze skalnej wełny mineralnej i dlatego posiada jej unikalne właściwości. Sufity Color-all charakteryzują się najwyższą klasą pochłaniania dźwięków (współczynnik αw = 0,95-1,00), niepalnością (klasa A1 i A2-s1,d0 reakcji na ogień) oraz odpornością na wilgotność i stabilnością wymiarową.
REKLAMA:

Powierzchnia płyt Color-all jest gładka i matowa, dzięki czemu odcienie barw są głębokie. Odbicie światła - w zależności od koloru - waha się między 71 a 4%.

Płyty sufitowe Rockfon są lekkie oraz łatwe w montażu. Dzięki szerokiemu asortymentowi krawędzi, płyty Color-all można mocować w systemach z ukrytą, częściowo widoczną i widoczną konstrukcją nośną.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Rockfon
#sufity #wewnatrz_bud #wnetrza #plyty #sufit #rockfon #produkty

Więcej tematów: