<

6 pomysłów na nawierzchnię w ogrodzie

Nieważne, czy projektujemy ogród od początku, czy myślimy, co w nim zmienić w nadchodzącym sezonie. Początek roku to najlepszy moment na to, żeby zastanowić się nad tym, jaką nawierzchnię wybrać. Przyjrzyjmy się najciekawszym trendom!

Więcej...

Urządzamy kuchnię. Dobry projekt krok po kroku

Od projektu kuchni do realizacji wiedzie często długa droga. Jak sprawić, aby urządzanie jej było procesem przyjemnym? Jak dobrze zaplanować każdy etap? Jaki układ mebli jest najpraktyczniejszy? Sprawdź, co radzi architekt wnętrz.

Więcej...

Nowość w termoizolacji - podwójne płyty

Płyty styropianowe składające się z dwóch warstw o różnych, ale uzupełniających się właściwościach to odpowiedź firmy Styropmin na rosnące oczekiwania co do efektywności ocieplenia domów.

Więcej...

Zmierz się z płytami Rigips: nowe linie dla szybkiego i precyzyjnego montażu

Miarka nadrukowana na krawędziach płyt gipsowo-kartonowych. Słyszeliście już o tym? Zapewne tak. Teraz jednak pomysł ten powraca w udoskonalonej formie i na wielką skalę. Od teraz wszystkie płyty Rigips PRO i 4PRO<sup>™</sup> mają oprócz podziałki także kilka nowych przydatnych nadruków.

Więcej...

Projektujemy sypialnię. Praktyczne porady oraz trendy w aranżacji

To jedno z najbardziej osobistych pomieszczeń w domu. Sypialnię urządzamy wyłącznie dla siebie, nie warto więc iść na kompromisy, lecz stworzyć miejsce, które pozwoli na swobodny wypoczynek i odprężenie – ważna jest nie tylko kolorystyka, ale również odpowiednio dobrane meble czy...

Więcej...

Jakie są zalety płyt fundamentowych PARATi™?

Płyty fundamentowe PARATi<sup>™</sup> pozwalają zaoszczędzić na kosztach budowy na wiele sposobów. Co więcej, ich wybór w konsekwencji obniża też wysokość rachunków. Na tym jednak nie kończą się ich zalety. Co dokładnie można zyskać, wybierając płyty fundamentowe PARATi™? Ile czasu...

Więcej...

Płyta G-K do kuchni lub łazienki? Koniecznie zwróć uwagę na oznaczenia!

Płyty gipsowo-kartonowe to jeden z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych, chętnie stosowany w zabudowie budynków mieszkalnych, w tym m.in. w kuchniach i łazienkach. Warto jednak pamiętać, że do zabudowy pomieszczeń o zwiększonej wilgotności zaleca się stosowanie płyt o zmniejszonym...

Więcej...

Nowe płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej firmy Blachy Pruszyński

Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej to proste i szybkie podejście do budownictwa halowego. Składają się z zewnętrznych warstw konstrukcyjnych, zwanych okładzinami i warstwy izolacyjno-konstrukcyjnej, czyli rdzenia.

Więcej...

Industrialne biuro. Zobacz ciekawy pomysł na aranżację

W biurze, które urządzone jest w przyjazny sposób, pracuje się o wiele przyjemniej. Z punktu widzenia pracownika, ważna jest nie tylko ergonomia i funkcjonalność, ale również stylistyka. Projekt stworzony przez Agnieszkę Lipień z pracowni AL Design umiejętnie łączy wszystkie te elementy.

Więcej...

Gipsowe czy wełniane - jakie płyty do zabudowy kasetonowej sufitów?

Sufity kasetonowe pełnią nie tylko rolę dekoracyjno-maskującą, ale także pozwalają uzyskać optymalną akustykę wnętrz. Ze względu na ich właściwości z powodzeniem stosuje się je w obiektach biurowych, szpitalach, szkołach czy hotelach. Do zabudowy najczęściej wykorzystuje się płyty...

Więcej...
Loading...