Designerskie rozwiązania dla łazienki

Podziel się:
Biel to najpopularniejszy łazienkowy kolor. Biała ceramika i białe obudowy sprzętów AGD sprawiają, że jest to kolor dominujący w aranżacji tego pomieszczenia. Żeby w pełni wykorzystać potencjał bieli i stworzyć ciekawy wystrój, należy sięgnąć po produkty o interesującej, uporządkowanej formie. Harmonia kształtów i oszczędny minimalizm to przepis na eleganckie, monochromatyczne wnętrze.

Fot.  Instal-ProjektFot. Instal-ProjektBiel to kolor standardowy i przewidywalny. Pasuje do każdego wnętrza, neutralnie wtapia się w wystrój i najczęściej stanowi tło dla aranżacji. Co zrobić, żeby wydobyć jego naturalny urok i stworzyć niepowtarzalne, dynamicznie urządzone wnętrze? Biel ożywią i uzupełnią szklane dodatki – nie bójmy się dekoracyjnych wazonów i akcesoriów wykonanych z tego materiału. Kolor biały to także naturalna oprawa dla chromowanej armatury, która wydobywa jej metaliczny i błyszczący charakter. Duże, przestrzenne lustra – w modnej wersji bez ram – optycznie powiększą przestrzeń i dodadzą aranżacji lekkości. W połączeniu ze szkłem i chromem stworzą nowoczesne, uporządkowane wnętrze.

Dodatki to nie wszystko. Decydując się na urządzenie białej łazienki, należy szukać podstawowych elementów wyposażenia o nietypowych kształtach, które wprowadzą różnorodność w monochromatycznej aranżacji. W tej roli świetnie sprawdzą się kwadratowe, bądź okrągłe umywalki nadblatowe i grzejniki o niestandardowej formie.
REKLAMA:

Fot.  Instal-ProjektFot. Instal-ProjektModel Code od Instal-Projektu to kwintesencja przestrzennej i dynamicznej konstrukcji. Profile o prostokątnym przekroju, ułożone naprzemiennie w pionie i poziomie sprawiają, że grzejnik ten cechuje wrażenie głębi, która podkreśla jego zdecydowany i wyraźny kształt, odznaczający się nawet na tle białej ściany.

Nie zapominajmy o dodatkach – koniecznie w kolorze. Drobne elementy dekoracyjne i praktyczne takie jak: mydelniczki, kubki do mycia zębów, różnego rodzaju pojemniki, powinny mieć inspirujący kolor, który będzie stanowił akcent ożywiający przestrzeń. Ciekawym pomysłem jest dobranie do grzejnika haczyków w intensywnych barwach, przełamujących monochromatyczność aranżacji.

Bawmy się kolorem dodatków i eksperymentujmy z ciekawymi, designerskimi formami znanych elementów wyposażenia, a na pewno białej aranżacji nie grozi nuda.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: instal
#czytelnia #w lazienka #grzejnik #wnetrza #ogrzewanie #w wewnatrz_bud #instal #Łazienka - wystrój

Więcej tematów: