<

Nowoczesna łazienka w klasycznej odsłonie

Klasyczny styl czerpie inspirację głównie z epok historycznych, takich jak renesans, barok czy też klasycyzm. Elementy charakterystyczne tych okresów są adaptowane i odnawiane w nowoczesnym kontekście.

Więcej...

Jak wybrać parawan nawannowy? Trzy praktyczne wskazówki

Dodaje wannie funkcję komfortowego prysznica. Jest sposobem na modernizację łazienki bez konieczności przeprowadzania uciążliwego remontu. Aby perfekcyjnie dopasować parawan nawannowy do swoich potrzeb, warto najpierw zapoznać się z dostępnymi opcjami. Możliwości są naprawdę szerokie!

Więcej...

Jak dbać o armaturę łazienkową?

Armaturę do łazienki kupujemy na lata. Ma być niezawodna, ale równie istotny jest jej piękny wygląd. To jak przez lata będą prezentować się nasze baterie, zależy od nas samych. Ważne jest bowiem to, jak na co dzień o nie dbamy.

Więcej...

Testuj suszarkę Candy i skorzystaj z nowej promocji

Suszarki bębnowe stają się coraz bardziej popularne nie tylko ze względu na wygodę użytkowania, ale także dbałość o nawet najdelikatniejsze tkaniny. Aby użytkownik mógł przekonać się, czy urządzenie będzie dla niego odpowiednie marka Candy uruchomiła promocję, w której można bezpłatnie...

Więcej...

Łazienka – nasza oaza spokoju i relaksu

Jest takie miejsce w każdym domu, w którym naprawdę zadbamy o siebie. Przytulne otoczenie i odprężające zabiegi pielęgnacyjne potrafią sprawić cuda. Łazienka, bo o niej mówimy, może zostać tak urządzona, by każdego dnia umożliwić nam wspaniałą regenerację i odpoczynek.

Więcej...

Płytki ścienne i podłogowe – czym się różnią?

Płytki ceramiczne to materiały powszechnie wykorzystywane w aranżacji wnętrz. Elegancka glazura wytrzymała terakota czy wszechstronny gres, całkowicie odmienią wygląd pomieszczenia, a przy tym ułatwią jego utrzymanie w czystości. Planujesz remont lub wykończenie mieszkania? Sprawdź,...

Więcej...

Quiet Luxury – trend także w łazience

Ten termin jest z pewnością znany wszystkim wielbicielom seriali, mody i trendów. Quiet Luxury kojarzy się głównie z ubraniami, ale znajduje też odzwierciedlenie we wnętrzach, w tym w łazience. Zacznijmy od tego, że Quiet Luxury oznacza jakość, elegancję i brak nadmiernego przepychu.

Więcej...

Nowoczesne, designerskie i eko rozwiązania stosowane w bateriach umywalkowych

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz większy nacisk kładzie się na ekologiczne i zrównoważone rozwiązania, baterie umywalkowe nie są wyjątkiem. Nowoczesna, designerska armatura to nie tylko wyraz dobrego gustu, ale też świadomego podejścia do ochrony środowiska.

Więcej...

Z umywalką – wybrane baterie umywalkowe w aranżacjach

Przy wyborze armatury warto uwzględnić nie tylko aspekty praktyczne, lecz również estetykę i styl łazienki. Dokładne zaplanowanie rozmieszczenia elementów, takich jak umywalka, prysznic, wanna czy toaleta z bidetem i towarzyszących im baterii jest kluczowe jeszcze przed rozpoczęciem...

Więcej...

Szafki, słupki, półki... Które meble łazienkowe są niezbędne?

Łazienka odgrywa niezwykle istotną rolę w każdym domu i mieszkaniu, dlatego warto dobrze przemyśleć to, jak ma być wyposażona. Oczywiste jest, że muszą się w niej znaleźć urządzenia sanitarne, np. umywalka, prysznic lub wanna, jednak to nie wszystko. Łazienka nie pełni wyłącznie funkcji...

Więcej...
Loading...