Drutex wprowadza okucia obwiedniowe Maco Multi-Matic do stolarki aluminiowej

Podziel się:
DRUTEX S.A. wzbogaca swoją ofertę stolarki aluminiowej o nowe okucia obwiedniowe MACO MULTI-MATIC. Funkcjonalne rozwiązanie wprowadzone zostało z myślą o bezpieczeństwie i funkcjonalności stolarki aluminiowej.

Fot. DrutexFot. DrutexOkna w systemie aluminiowym wyposażone w okucia MACO MULTI MATIC KS to poza ponadprzeciętnymi walorami technicznymi również doskonała inwestycja pod względem aspektów estetycznych. Unikatowa konstrukcja nowych okuć, ponadczasowe wzornictwo, dzięki równomiernej powłoce Silber-Look oraz linowe zagłębienie na zasuwnicach tworzą elegancką i smukłą linię, zaś zaokrąglone krawędzie zaczepów nadają okuciom łagodny kształt.

Kształtowniki profili aluminiowych posiadają wyprofilowane rowki o takich wymiarach, aby można było w nich stosować okucia obwiedniowe i łączniki zgodne ze standardem europejskim.
REKLAMA:

Maco Multi Matic KS to również inwestycja w funkcjonalność. Zastosowanie innowacyjnego okucia wpływa bowiem na poprawę płynności w obsłudze i użytkowaniu okna, wynikającą z bezstopniowej regulacji wysokości podnośnika skrzydła. Jego praca nie jest regulowana już ząbkami, dzięki czemu nie mamy do czynienia z przeskokami, a działanie jest całkowicie płynne.

Nowe rozwiązanie umożliwia również lepszą wentylację dzięki dodatkowej pozycji uchylnej służącej jako tzw. „przewietrzanie szczelinowe”. Funkcja mikrowentylacji zintegrowana z nożycą pozwala na ustawienie klamki w pozycji 45°. W takim wypadku ułatwiona jest prawidłowa cyrkulacja powietrza.

Funkcjonalny system okuć MACO MULTI-MATIC KS w systemach MB-45, MB-60, MB-70 oraz MB-70HI w połączeniu z ich doskonałą izolacyjnością termiczną i akustyczną, niską wartością współczynnika przenikania ciepła oraz możliwością zastosowania dowolnego pakietu szybowego, w tym również nowego pakietu szybowego o przenikalności termicznej na poziomie U=0,3W/(m2K) daje możliwość wyprodukowania bezpiecznej, estetycznej, a przede wszystkim energooszczędnej stolarki.

Nowy system okuć obwiedniowych Maco Multi Matic wprowadzony do naszej oferty stolarki aluminiowej to przede wszystkim większa wygoda i liczne zalety funkcjonalne i estetyczne dla klienta. Jestem przekonany, że dzięki nowemu systemowi okuć nasza stolarka zyska jeszcze większe uznanie i zadowolenie klientów. Nowe okucia to bowiem kolejna inwestycja w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i bezkompromisowych rozwiązań dla nowoczesnej stolarki DRUTEX-u. – powiedział Bogdan Gierszewski, Dyrektor ds. Produkcji DRUTEX S.A.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #wiadomości #okucie #okno #okna i drzwi #drutex

Więcej tematów: