Aluplast Liderem

Podziel się:
26 września podczas gali zorganizowanej w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie wręczone zostały dyplomy Liderów Rynku Stolarki za wyniki roku 2011. Po raz kolejny wyróżnienie w kategorii „Profile z PVC” otrzymała firma aluplast, od 11 lat największy dostawca systemów okiennych z PVC.

Fot. aluplastFot. aluplastJak podkreślali organizatorzy – warszawskie Centrum Analiz Branżowych, wyróżnienia te są potwierdzeniem pozycji firm na rynku i wynikają jedynie z wielkości ich sprzedaży w segmencie stolarki budowlanej. Tu nie ma mowy o dodatkowych kryteriach, o sympatiach lub wpłacaniu jakichś opłat za udział w konkursie. Bo to nie jest konkurs. Pozycję na rynku, a więc i wyróżnienie firmy-liderzy zawdzięczają jedynie sobie i swoim klientom, którzy zechcieli kupować ich produkty. Jest to chyba najbardziej obiektywne kryterium dla firm.

Fot. aluplastFot. aluplast
Niezwykle sobie cenimy tego typu inicjatywy, które podejmuje Centrum Analiz Branżowych, ponieważ z jednej strony są one coroczną okazją do podsumowania sytuacji na rynku stolarki otworowej, a z drugiej strony w obiektywny sposób pokazują pozycję poszczególnych firm w swoich sektorach – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager w firmie Aluplast. Cieszy nas jeszcze jedno wyróżnienie „Profesjonalny PR w Branży Stolarki” w subiektywnym rankingu dziennikarzy branżowych, gdzie firma Aluplast doceniona została za skuteczną politykę informacyjną, doskonałą współpracę z mediami oraz profesjonalizm w podejmowaniu działań promocyjnych.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Aluplast
#okna #wiadomości #buduj z aluplastem #nagrody #okno #okna i drzwi #aluplast

Więcej tematów: