Strzeż się podróbek

Podziel się:
W związku z pojawiającymi się doniesieniami na temat sprzedaży farb i lakierów łudząco podobnych do wyrobów serii Kameleon® Kolor Mix S.A. informujemy, że każde opakowanie oznaczone jest logotypem marki oraz danymi producenta. Ponadto oficjalni dystrybutorzy wkrótce zostaną wyposażeni w odpowiednie certyfikaty autentyczności poświadczające pochodzenie produktu i gwarantujące najwyższą jakość wyrobu.

Do czasu wyeliminowania problemu wszyscy użytkownicy produktów naszej firmy proszeni są o zwracanie uwagi na opisane szczegóły w celu upewnienia się co do autentyczności kupowanych materiałów. Prosimy pamiętać, że podejrzanie atrakcyjna cena może być sygnałem, że dany produkt nie jest oryginalnym produktem Kolor Mix S.A.! W razie wątpliwości co do pochodzenia produktu prosimy o kontakt z oficjalnym dystrybutorem, lub pracownikiem działem sprzedaży Kolor Mix S.A. który pomoże zweryfikować kupowany produkt.
REKLAMA:

Produkty imitujące oryginalne wyroby Kolor Mix S.A. nie posiadają deklarowanych właściwości, nie dają gwarancji jakości, oraz mogą mieć działanie rakotwórcze.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kolor Mix S.A.
#wiadomości #prawo #malowanie #farba #kolor_mix

Więcej tematów: