Farby CAPAROL na medal

Podziel się:
Prestiżowe wyróżnienie XXIII edycji Medalu Europejskiego otrzymała firma Kentro EXPORT-IMPORT oferująca kompleksowe usługi budowalne.

Medal Europejski za „Sprzedaż produktów z nowatorską technologią Caparol Clean Concept<sup>®</sup> odebrała Właścicielka firmy Kentro EXPORT-IMPORT – Pani Hanna Zdziemborska. Na zdjęciu w towarzystwie Pana Dariusza Figata – Regionalnego Kierownika Sprzedaży Caparol Polska (z lewej) oraz Marka Goliszewskiego - Prezesa BCC.Medal Europejski za „Sprzedaż produktów z nowatorską technologią Caparol Clean Concept® odebrała Właścicielka firmy Kentro EXPORT-IMPORT – Pani Hanna Zdziemborska. Na zdjęciu w towarzystwie Pana Dariusza Figata – Regionalnego Kierownika Sprzedaży Caparol Polska (z lewej) oraz Marka Goliszewskiego - Prezesa BCC.Medal Europejski to prestiżowa nagroda przyznawana przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Celem przedsięwzięcia jest wyróżnianie i promocja na terenie Unii Europejskiej produktów i usług oferowanych przez polskie firmy. Wśród tegorocznych laureatów znalazła się firma Kentro EXPORT-IMPORT, która prestiżowe wyróżnienie otrzymała za sprzedaż produktów z technologią Caparol Clean Concept®.

Kentro EXPORT-IMPORT to płocka firma budowlana, oferująca swoim klientom produkty najwyższej jakości oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki umiejętnemu połączeniu wiedzy o projektowaniu i aranżacji z produktami najbardziej renomowanych światowych producentów, firma Kentro stała się rozpoznawalnym przedsiębiorstwem i cenionym na rynku partnerem biznesowym.
REKLAMA:

Niezwykłe zaangażowanie firmy Kentro w sprzedaż i promocję produktów z nowatorską technologią Caparol Clean Concept® zostało docenione przyznanym Medalem Europejskim.

Mechanizm działania technologii Caparol Clean Concept®Mechanizm działania technologii Caparol Clean Concept®
Caparol Clean Concept<sup>®</sup> to nowatorska technologia wykorzystywana w nowoczesnych farbach fasadowych, dzięki której elewacja wygląda perfekcyjnie i przez długi czas postaje czysta.Caparol Clean Concept® to nowatorska technologia wykorzystywana w nowoczesnych farbach fasadowych, dzięki której elewacja wygląda perfekcyjnie i przez długi czas postaje czysta.Prestiżowe wyróżnienie jakie otrzymaliśmy jest dla nas powodem do ogromnego zadowolenia. – przyznaje Hanna Zdziemborska, Właścicielka firmy Kentro. Naszym podstawowym celem, od samego początku istnienia firmy, jest profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta. Dziś jednak, w obliczu nieustających oraz dynamicznych zmian na rynku usług budowlanych, korzystanie z nowoczesnych technologii jest niezbędne. Współczesny klient oczekuje nowatorskich rozwiązań oraz produktów spełniających najwyższe standardy. Z tego powodu bardzo cenię współpracę z firmą Caparol – czołowym producentem profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Caparol cieszy się uznaniem wykonawców przede wszystkim ze względu na innowacyjne technologie, jakie oferuje swoim klientom. W tym roku Business Centre Club docenił nowatorską technologię Caparol Clean Concept® oraz zaangażowanie naszej firmy. – podsumowuje Hanna Zdziemborska.

Farby CAPAROL na medalCaparol Clean Concept® to innowacyjna technologia wykorzystywana w farbach fasadowych marki Caparol. Przełomowa formuła istotnie ogranicza podatność elewacji na zabrudzenia, a produkty z technologią CCC® charakteryzują się znacznie mniejszą przyczepnością cząsteczek zanieczyszczeń, pyłu czy mikroorganizmów. W efekcie elewacja przez długi czas pozostaje czysta i odporna na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Caparol
#wiadomości #izolacje #nagrody #ściany #fasada #malowanie #farba #caparol

Więcej tematów: