Drutex: Produkty Na Medal

Podziel się:
DRUTEX S.A., największy producent okien i drzwi w Europie, poinformował, że produkty firmy (IGLO5 oraz IGLO5 Classic) zostały wyróżnione tytułem ,,Medal Europejski 2012”przyznawanym przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Fot. DrutexFot. DrutexMedal Europejski jest niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, jak również budowa zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców, a także konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej.

Medalem wyróżniane są produkty i usługi, które spełniają standardy europejskie. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Medal Europejski przyznawany jest już od 12 lat, a wśród nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, znane na lokalnym rynku, uczelnie wyższe, a także media.
REKLAMA:

DRUTEX został uhonorowany tytułem Medal Europejski już po raz kolejny za wysoką jakość swoich produktów, profesjonalizm działania i perfekcję odpowiadającą europejskim standardom i wymaganiom europejskich Klientów.

Inicjatywa organizowana przez BCC wyróżniająca przedsiębiorstwa zdrowe, wiarygodne, innowacyjne i charakteryzujące się dynamicznym rozwojem, a przede wszystkim silną ekspansją na rynkach europejskich jest z pewnością przedsięwzięciem, w którym honoruje się tylko najlepszych. Stąd, nasza radość i duma z przyznanego tytułu jest jeszcze większa. DRUTEX doskonale wykorzystuje potencjał, jaki oferują rynki zagraniczne, wobec czego systematycznie zwiększamy swoją przewagę międzynarodową, zdobywamy coraz większą grupę lojalnych Klientów na całym świecie. A wszystko to oferując Klientom produkty innowacyjne, o wysokiej jakości i doskonałych walorach funkcjonalnych. Produkty, które podziwia środowisko międzynarodowe, spełniające standardy europejskie. Po prostu produkty na medal… – powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 7 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #drzwi #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #drutex

Więcej tematów: