Zestawy kluczy nasadowych TOPEX 38D644 i TOPEX 38D643.

Podziel się:
Zarówno majsterkowicze jak i profesjonaliści najbardziej cenią sobie rozwiązania umożliwiające bezproblemowe wykonanie możliwie jak najszerszego zakresu prac. W przypadku zestawów kluczy nasadowych często brakuje elementów umożliwiających wykonanie bardziej skomplikowanego zadania. Na rynku pojawiły się jednak produkty na tyle wszechstronne, że zaspokoją potrzeby użytkowników. Mowa tu o najnowszych zestawach kluczy nasadowych TOPEX 38D644 i TOPEX 38D643.

Zestaw kluczy nasadowych 38D643. Fot. Grupa TopexZestaw kluczy nasadowych 38D643. Fot. Grupa TopexNowe propozycje produktowe najbardziej rozpoznawalnej polskiej marki narzędziowej oferują klientom szeroki wachlarz elementów wykonanych z odpornej na ścieranie, korozję i uszkodzenia mechaniczne stali chromowo-wanadowej. Większy zestaw oferuje użytkownikowi 108 elementów, mniejszy – 72. Podstawowym elementem zestawów są 2 klucze grzechotkowe w rozmiarach 1/4” i 1/2”. Mechanizmy grzechotkowe w kluczach składają się z 45 zębów. Na jeden przeskok klucz potrzebuje jedynie 8 stopni obrotu, co umożliwia pracę w ciasnych miejscach. Zadbano również o wygodę użytkowników. Ergonomiczna rękojeść grzechotek pokryta została specjalną gumową powłoką, dzięki czemu każdy będzie w stanie pewnie chwycić narzędzie.
REKLAMA:

Zestaw kluczy nasadowych 38D644. Fot. Grupa TopexZestaw kluczy nasadowych 38D644. Fot. Grupa TopexO funkcjonalności zestawów najlepiej świadczy szeroka gama oferowanych nasadek. Dzięki bogatej palecie nasadek i końcówek zarówno profesjonalista jak i majsterkowicz będą mogli wykonać większość prac wymagających dokręcania i odkręcania śrub i nakrętek. W zestawie TOPEX 38D644 znajdziemy 30 nasadek sześciokątnych w rozmiarach od 4 do 30 mm. Zestaw TOPEX 38D643 oferuje ich 26, w rozmiarach od 4 do 27 mm. Ponadto w obu zestawach znalazł się szeroki wachlarz nasadek przedłużanych oraz nasadki typu Torx i sześciokątne. Aby umożliwić dostęp do dalej położonych śrub, do zestawów dołączono również przedłużki. Ponadto zestawy zostały wyposażone we współpracujące z nasadkami bitowymi pokrętła wkrętakowe oraz zestawy kluczy imbusowych. Wszystko to sprawia, że nowe zestawy kluczy nasadowych TOPEX są produktami kompletnymi, oferującymi każdemu użytkownikowi pomoc przy wielu pracach. Nowe zestawy kluczy nasadowych TOPEX 38D644 i TOPEX 38D643 dedykowane są tym z nas, którzy chcą być zawsze przygotowani na każdą ewentualność oraz cenią sobie solidną jakość w rozsądnej cenie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Topex
#narzedzie #maszyny #topex #produkty #Narzędzia ręczne

Więcej tematów: