Nowa strona internetowa Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Podziel się:
Nowa strona internetowa Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe, to kompleksowy serwis informacyjny o drewnianych podłogach, schodach, tarasach oraz elewacjach. Znajdziemy w nim nie tylko informacje o ofercie sprzedażowej, ale przede wszystkim informacje o zaletach poszczególnych rozwiązań. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie nam podjąć decyzje zakupowe i dowiedzieć się, które rozwiązanie najlepiej spełni nasze oczekiwania.

Fot. KoppFot. KoppNowa strona www.podlogi-kopp.pl to tak naprawdę wyczerpująca platforma informacyjna, na której znajdziemy odpowiedź na niemal każde pytanie dotyczące drewnianych podłóg. W dziale Porady/Dla Kupujących znajdziemy kilkanaście artykułów eksperckich, które pomogą podjąć decyzję o wyborze podłogi każdemu laikowi. Ale w serwisie porady dla siebie znajdą także specjaliści: monterzy, architekci i inwestorzy. Dla tych ostatnich serwis oferuje specjalne „strefy”, w których odnajdą pełne wsparcie techniczne i merytoryczne. Bo nowoczesny serwis internetowy to nie tylko przejrzysty system zakupów, ale przede wszystkim kompleksowe informacje o zaletach i wadach poszczególnych produktów. A jeśli komuś nie wystarczą informacje elektroniczne i będzie chciał zobaczyć konkretne rozwiązania na żywo - dzięki interaktywnej mapie, będzie mógł odnaleźć dystrybutora produktów Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe na terenie całej Polski.

Każdy rodzaj podłóg drewnianych, od wewnętrznych po tarasowe, został w serwisie kompleksowo opisany. Znajdziemy więc opis pielęgnacji, sposobu montażu, a dzięki konstrukcji serwisu bez wysiłku odnajdziemy w nim także środki pielęgnacyjne do wybranych przez nas desek. A jeśli już zdecydujemy się na zakupy – w serwisie znajdziemy wykaz wszystkich salonów i punktów sprzedaży Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.
REKLAMA:

Serwis Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe to także nowoczesny podcast TV, dzięki któremu nie tylko dowiemy się jak pielęgnować drewno, ale także jak docinać i montować poszczególne rodzaje desek. Żyjemy w czasach „ekranów”, w których dużo łatwiej rozumiemy obraz łączony z dźwiękiem, a filmiki internetowe robią furorę wśród widzów. Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe, wychodząc naprzeciw swoim klientom, oferuje swój kanał TV wszystkim tym, którzy chcą nie tylko przeczytać, ale także zobaczyć jak najlepiej i najłatwiej „opiekować się” swoją podłogą.

Najłatwiej ocenić stronę internetową poddając ją prostemu testowi – testowi użytkownika. Warto to zrobić, by przekonać się jak powinna wyglądać i działać każda strona, spełniająca rolę serwisu informacyjnego i sklepu internetowego jednocześnie. A jeśli „zniesie” ona wszystkie Państwa testy – znaczyć to będzie, że jest nie tylko przejrzysta, funkcjonalna i merytoryczna, ale także bardzo dobra technicznie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kopp
#wiadomości #podloga #wewnatrz_bud #wnetrza #drewno #kopp

Więcej tematów: