Kostka Polbruk Albena

Podziel się:
Ostatnimi czasy w małej architekturze obserwujemy odwrót od minimalizmu. Wszechobecna niegdyś fascynacja nowoczesnością ustępuje miejsca aranżacjom w stylu retro!

Fot. PolbrukFot. PolbrukNie ma co ukrywać, uwielbiamy stare miasta oraz ukryte wśród zabytków i starych kamieniczek ryneczki. A gdybyśmy tylko mogli, z chęcią cofnęlibyśmy się w sam środek lat 20 i rozbawionej francuskiej bohemy. Dlatego właśnie coraz częściej decydujemy się przenieść odrobinę przeszłości w naszą najbliższą okolicę i wykreować alejki, chodniki, place w klimacie nastrojowych brukowanych uliczek. Chcąc stworzyć produkt, który będzie odpowiadał naszym nostalgicznym pragnieniom, wprowadziliśmy do oferty kostkę Polbruk ALBENA. Jej ciekawa, fałdowana powierzchnia w odcieniach beżu lub szarości nadaje się świetnie do projektów w stylu vintage – z dominującymi motywami drewna i naturalnego kamienia. Dla wszystkich, którym bliskie są nastrojowe stylizacje.

Polbruk Albena to kostka o grubości 6 cm. Pakowana na palecie, występuje w 3 rozmiarach. Kostka Polbruk Albena występuje w dwóch kolorystycznych melanżach: onyx oraz alpen. Produkt dostępny jest we wszystkich naszych czterech regionach.
REKLAMA:

PROMOCJa! 40% RABATU NA KOSTKĘ POLBRUK ALBENA DO 31.12.2012 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW! CENA BRUTTO ZA M2 PO RABACIE TO 47,97 PLN!
Zapytaj w najbliższym Zakładzie Polbruk - lista naszych zakładów dostępna na stronie:
http://www.polbruk.pl/pl/go,show,factories,sprzedaz.html

Źródło: Polbruk
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Polbruk
#ogrod #ogrody #zewnatrz_bud #polbruk #kostka #produkty #Nawierzchnie, chodniki, podjazdy

Więcej tematów: