Naścienne kominki panoramiczne SP 16 i SP 29 Optiflame

Podziel się:
Pogoda panująca w naszym kraju płata figle przez większość miesięcy w roku, ograniczając chęci do spacerów na świeżym powietrzu. Jesienią, zimą i wczesną wiosną rozwiązaniem staje się relaks w domowym zaciszu. Warto więc zadbać o atmosferę panującą w naszych czterech kątach. Z kominkami naściennymi SP 16 i SP 29 z pewnością uda się wykreować przyjazny klimat, który pomoże czerpać przyjemność z chwil spędzonych w domu i tym samym zapomnieć o panującym na dworze chłodzie.

Nowe modele SP 16 i SP 29, zawieszone na ścianie zamienią każde pomieszczenie, w których się znajdą w przestrzeń gustownie urządzoną i równocześnie bardzo przytulną. Kominki przeznaczone zostały do montażu ściennego, dzięki czemu zyskamy na ciekawej aranżacji, a efekt płonących polan z wrażeniem dogasającego żaru, w które zostały wyposażone, rozświetli wnętrze i umili czas spędzony w domu.

Kominek SP 16 Fot. OptiflameKominek SP 16 Fot. Optiflame

Ściana z pomysłem

Telewizor, ramki ze zdjęciami lub obraz – to najczęściej spotykane dodatki zdobiące ściany. Jeśli zależy nam na oryginalnym wystroju warto pokusić się o znalezienie innego zastosowania dla tych miejsc w mieszkaniu. Dobrym pomysłem będą kominki panoramiczne Optiflame, których konstrukcja umożliwia zarówno zawieszenie na ścianie, jak i pełne zabudowanie we wnęce ściennej. Wnętrza, w których zawisną, przyciągną uwagę swoim awangardowym wyglądem. Czarna, panoramiczna rama najlepiej wpisuje się w wystrój nowoczesny i urządzony w duchu minimalistycznym. Zwolennicy takiego stylu docenią prostą, błyszczącą, geometryczną obudowę i brak ozdobników. Modele SP 16 i SP 19 sprawdzą się jednak nie tylko gdy w grę wchodzi ciekawa aranżacja, ale również ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni. Kominki pomogą bowiem ocieplić modernistyczny charakter wnętrza, zachowując przy tym pasujący do stylu design, maksymalnie przy tym oszczędzając przestrzeń. Sypialnia, salon, jadalnia, przedpokój - wszędzie tam możemy pozwolić sobie na montaż kominka bez względu na wielkość pomieszczenia. Ponieważ kominki SP 16 i SP 29 nie wymagają przewodu kominowego ani wentylacyjnego, mogą być umieszczone na dowolnej ścianie, wystarczy jedynie dostęp do gniazdka elektrycznego. Istotne jest jednak, aby długość ściany, na której chcemy zawiesić kominek, wynosiła ponad 1200 mm, gdyż wymiary modelu SP 16 wynoszą (wysokość x szerokość x głębokość): 525x1200x182 mm, a SP 29 (wysokość x szerokość x głębokość): 696x1010x168 mm.
REKLAMA:

Kominek SP 29 Fot. OptiflameKominek SP 29 Fot. Optiflame

Optiflame - nie igra z ogniem

W naszych domach powinny znaleźć się przedmioty nie tylko ładne, ale również funkcjonalne, dzięki którym przebywanie we własnych czterech kątach sprawi jeszcze większą przyjemność. Wszystkie modele z oferty Optiflame mogą poszczycić zarówno estetycznym wyglądem jak i praktycznym zastosowaniem. Jako kominki elektryczne, nie wymagają pracochłonnych czynności, które mają miejsce przy rozwiązaniach tradycyjnych. W porównaniu z innymi źródłami ciepła, kominki elektryczne Optiflame są niezwykle łatwe w montażu. Potrzebne jest jedynie gniazdko elektryczne, montaż trwa zatem kilka minut. Oznacza to możliwość ozdobienia wnętrza bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym bez zbędnego wysiłku z naszej strony. Co więcej efekt świetlny działa niezależnie od ogrzewania, lokatorzy mogą się cieszyć relaksującym efektem płomienia przez cały rok za przysłowiowe grosze. Pobór energii przez efekt świetlny wynosi 300 W, zatem godzinny koszt użytkowania kominków to 17 groszy. Dodatkowo model SP 16 wyposażony został w termowentylator o mocy grzewczej 2,0 kW, dzięki czemu kominek oprócz zapewnienia efektów wizualnych, emanuje przyjemnym i delikatnym ciepłem.

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Przysłowie to sprawdzi się zwłaszcza, kiedy wnętrze wyposażymy w meble i dodatki, zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Zasada jest prosta, musi być ładnie, przytulnie i wygodnie. Efekt taki pozwolą nam uzyskać kominki elektryczne SP 16 i SP 29 Optiflame.

Kominki SP 16 i SP 29:

Kominek SP 16
Typ: kominek ścienny
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 525 x 1200 x 182 mm
Moc grzewcza: 2,0 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 300 W
Kolor: czarny
Cena brutto: 2 750, 00 zł

Kominek SP 29
Typ: kominek ścienny
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 696 x 1010 x 168 mm
Pobór energii przez efekt optyczny: 300 W
Kolor: czarny
Cena brutto: 2 190, 00 zł
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Optiflame
#wewnatrz_bud #instalacje #ściany #ogrzewanie #kominek #produkty #Kominki

Więcej tematów: