Zestaw kling z rękojeścią Felo Smart

Podziel się:
Firma Felo jest niemieckim, rodzinnym przedsiębiorstwem, którego tradycje sięgają 1887 roku. Na przestrzeni 126 lat działalności zasłynęła z wielu innowacyjnych projektów oraz patentów technicznych m.in. dwuskładnikowej rękojeści, nowoczesnego bita pokrytego azotkiem tytanu (popularny TiN) czy dostosowującego się indywidualnie do kształtu każdej dłoni uchwytu Ergonic. Obecnie zajmuje pozycję wiodącego na świecie producenta najwyższej jakości wkrętaków oraz bitów. Jednym z najbardziej innowacyjnych produktów Felo jest zestaw Smart.

Wkrętak Felo Smart z wymiennymi klingami, fot. Lange ŁukaszukWkrętak Felo Smart z wymiennymi klingami, fot. Lange Łukaszuk W branży „wkrętakowej” doskonałą propozycją na tego typu zapotrzebowanie jest system Felo Smart. Składa się on z 12 dwustronnych kling oraz uniwersalnej rękojeści. Klingi, wykonane ze stali chromowo-molibdenowo-wanadowej, charakteryzują się niezwykle dużą precyzją wykonania końcówek jak również trwałością. Zdolne są przenosić najwyższe momenty obrotowe, a tym samym spełnić wysokie wymagania wszystkich znanych norm technicznych. Klingi mają standardowy rozmiar ¼”, oznacza to, że można je wykorzystywać jak bity we wkrętarkach akumulatorowych.

fot. Lange Łukaszukfot. Lange ŁukaszukZestaw Smart umożliwia (włączając wykorzystanie kling, jako długich bitów we wkrętakach akumulatorowych) uzyskanie aż 72 różnych konfiguracji. Całość zestawu jest oferowana w kompaktowym, estetycznym pudełku wykonanym z dwukomponontowego, wyskokoudarnego tworzywa sztucznego. Warto nadmienić, iż klingi wraz z rękojeścią są usadowione w opakowaniu na tyle mocno, że w razie jego otwarcia w pozycji „do góry nogami” nie wypadają.
REKLAMA:

Zestaw Felo Smart:

12 kling dwustronnych 1/4”x160 mm:
- płaskie 4,0; 5,0; 6,0; 7,0
- krzyżowe PH PH1, PH2 PH3
- krzyżowe PZ PZ1, PZ2, PZ3
- imbusowe 3mm, 4mm, 5mm, 6mm
- Torx 6, 7, 8, 9, 10, 15, 20, 25, 30, 40
Rękojeść 105x39 mm
Pudełko 230x130x56 mm

Zestaw Felo Smart, cena netto 258,48 zł
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Lange
#narzedzie #maszyny #lange #produkty #Narzędzia ręczne

Więcej tematów: